Informacje

Mercure Fashion Night & Polska Akademia Mody

Mercure Fashion Night & Polska Akademia Mody
„Mercure Fashion Night & Polska Akademia Mody” – Nagrody rozdane! Za nami kolejna odsłona Mercure Fashion Night, tym razem we współpracy z Polską Akademią Mody.

„Mercure Fashion Night & Polska Akademia Mody”
– Nagrody rozdane!

Za nami kolejna odsłona Mercure Fashion Night, tym razem we współpracy
z Polską Akademią Mody. Uroczysta gala miała miejsce w hotelu Mercure Poznań Centrum, a poprowadziła ją Karolina Szostak – znana prezenterka telewizyjna. Wydarzenie swoją obecnością uświetniła Teresa Rosati, jedna z najlepszych polskich kreatorek mody.
Wyjątkowy wieczór
6. września w Hotelu Mercure Poznań Centrum spotkały się osobowości ze świata kultury, sztuki, biznesu i mody, aby wspólnie uczestniczyć w pokazach najnowszych kolekcji oraz wręczeniu statuetek dla najzdolniejszych polskich projektantów i kreatorów.
Wielką galę mody Mercure Fashion Night rozpoczęła Karolina Szostak od przywitania zgromadzonych gości i przedstawienia historii marki. Na scenie pojawił się również Dyrektor Hotelu Mercure Poznań Centrum Sebastian Marona, który opowiedział
o idei marki Mercure. – Głównym celem sieci Mercure jest łączenie mody i hotelarstwa oraz zapewnianie gościom usług najwyższej jakości. Dzisiejszy wieczór pokazuje, że udaje nam się to znakomicie – zaznaczył. Istotnym punktem Mercure Fashion Night było wystąpienie Wiceprezesa Polskiej Akademii Mody, Dominika Górnego, który poprowadził prezentację pokazów oraz galę wręczenia nagród dla najlepszych projektantów i projektantek.

Nagrody rozdane
Podczas Mercure Fashion Night można było podziwiać kolekcje polskich kreatorów mody. Wśród wyróżnionych za sukcesy modowe znaleźli się m.in. Magdalena Arłukiewicz i Aleksander Gliwiński (nagroda: Złota Pętelka), Justyna Goźlińska i Arkadiusz Podgórzak (nagroda: Srebrna Pętelka) oraz Magdalena Hanna Bieńkowska (nagroda: Super Złota Pętelka). Statuetkę Super Złotej Pętelki za swoje kolekcje otrzymały również ikony wielkiej mody i ponadczasowego stylu – Teresa Rosati i Eva Minge.
W kategorii Kreator 2017 – Nadzieja Mody nagrodę otrzymała Ewa Bednarska, jedna z najbardziej obiecujących młodych projektantek.
Mercure Fashion Night
MERCURE FASHION NIGHT to seria ekskluzywnych wydarzeń modowych organizowanych
we współpracy z polskimi projektantami. Ideą wydarzenia jest przedstawienie artystów, których twórczość dowodzi, że moda jest ponadczasową sztuką użytkową i może wpisać się w hotelowy design. Mercure Fashion Night to wyjątkowa okazja, by zapoznać się z kolekcjami polskich kreatorów mody, a także odwiedzić stylowe wnętrza hoteli Mercure.

****

O Mercure
Sieć Mercure grupy AccorHotels zaprasza do wyjątkowych, inspirowanych lokalnie hoteli. Mercure to jedyna marka hoteli klasy średniej, która łączy siłę międzynarodowej grupy z bezkompromisowym podejściem do jakości oraz ciepłą atmosferą hoteli osadzonych w lokalnej społeczności. Hotele Mercure prowadzone przez entuzjastycznych hotelarzy goszczą podróżujących w celach biznesowych i turystów w wielu miejscach świata. Mercure to ponad 750 hoteli w 58 krajach, idealnie usytuowanych w centrach miast, nad morzem lub w górach.
O AccorHotels
Grupa AccorHotels to światowy lider w dziedzinie obsługi podróżnych i związanego z tym stylu życia oraz cyfrowych, innowacyjnych rozwiązań, oferujący wyjątkowe przeżycia w ponad 4200 hotelach, resortach i rezydencjach, jak również w ponad 10 000 ekskluzywnych prywatnych rezydencji na całym świecie.
mercure.com| accorhotels.com

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy