Informacje

Elegancja w męskim wydaniu

Elegancja w męskim wydaniu
Informacja prasowa Warszawa, 28 sierpnia 2018r. Elegancja w męskim wydaniu Męskie podkolanówki to niepozorny dodatek, do którego przekonuje się coraz więcej panów. Kiedyś lekceważone, teraz

Informacja prasowa
Warszawa, 28 sierpnia 2018r.

Elegancja w męskim wydaniu

Męskie podkolanówki to niepozorny dodatek, do którego przekonuje się coraz więcej panów. Kiedyś lekceważone, teraz są elementem garderoby, który może dodać szyku i elegancji, co więcej te kompresyjne mogą również pozytywnie wpłynąć na zdrowie. Jakie podkolanówki wybrać?

Kompresyjne podkolanówki męskie to dodatek, który cieszy się coraz większą popularnością wśród mężczyzn, szczególnie w chłodniejsze pory roku. Nie zwijają się, doskonale przylegają do nogi i są bardzo wygodne. Jesienią i zimą pozwalają również utrzymać ciepło łydki i stóp, a co najważniejsze dbają o zdrowie nóg, w szczególności żył. Podkolanówki pasują do codziennych, sportowych a także wieczorowych stylizacji. Wystarczy wybrać odpowiedni materiał i kolor, by idealnie wpasowały się w dany styl. Dzięki nim możemy zapomnieć o „ciężkich nogach”, które są efektem pracy stojącej, lub ciągłych podróży.

Venoflex Podkolanówki Męskie Fast Laine są wykonane z materiału mającego w swoim składzie wełnę z merynosów. Posiadają właściwości termoizolacyjne, ponadto doskonale pochłaniają i odprowadzają wilgoć, a stopy pozostają suche. Ich tkanina jest przewiewna i bardziej odporna na brudzenie się, a dzianina nie ulega mechaceniu się. Producent zadbał także o jej atrakcyjną teksturę. Podkolanówki te wykończono szerokim, pojedynczym mankietem, dzięki któremu nie odczuwa się nieprzyjemnego ucisku wokół łydki. Z kolei płaskie szwy, które zastosowano w okolicy palców, zapewniają stopom duży komfort. Produkt dostępny jest w kolorach: czarnym i antracytowym.

Poza warstwą wizualną, podkolanówki Venoflex mają również właściwości zdrowotne – działają przeciwżylakowo.
Wskazania
Podkolanówki Męskie Fast Laine występują w dwóch wariantach. Te zgodne z klasą kompresji ASQUAL przeznaczone są do użytku w ramach profilaktyki, a więc zapobiegania wystąpieniu niewydolności żylnej w kończynach dolnych. Podkolanówki w trzeciej klasie kompresji ASQUAL są już środkiem leczniczym, stosowanym w terapii istniejących schorzeń żylnych. Przed zakupem warto skonsultować się z lekarzem prowadzącym.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy