Informacje

Zielone dodatki poszukiwane!

Zielone dodatki poszukiwane!
28.02.2017 Zielone dodatki poszukiwane! Coroczne wybory koloru roku przez Pantone przypominają obrady Rady Bezpieczeństwa ONZ. Przedstawiciele wszystkich oddziałów spotykają się w losowo wybranej europejskiej stolicy

28.02.2017

Zielone dodatki poszukiwane!

Coroczne wybory koloru roku przez Pantone przypominają obrady Rady Bezpieczeństwa ONZ. Przedstawiciele wszystkich oddziałów spotykają się w losowo wybranej europejskiej stolicy i debatują, który będzie dominował w nadchodzących 12 miesiącach. Tu nie chodzi wyłącznie o design, ale również o aspekt socjologiczny, ludzkie potrzeby i dążenia. W tym roku postawiono na zieleń.

Kolorem roku została okrzyknięta zieleń Greenery. Jako uzasadnienie Pantone podało, że jest to ożywczy kolor, korespondujący z potrzebą odkrywania nowych rzeczy, kreatywnością oraz eksperymentami. Kolor świeżych źdźbeł trawy napawa optymizmem i energią do podejmowania nowych wyzwań. To również zwrócenie się w kierunku natury i ekologii zarówno w życiu codziennym, jak również podczas projektowania wnętrz.

Zieleń jest silnym akcentem w wiosennej kolekcji home&you. Energetyzujące gadżety kuchenne, elementy aranżacji salonu, czy może detal kolorystyczny w sypialni? Tej wiosny budzimy odważnie łączymy style i barwy tworząc eklektyczne połączenia godne prawdziwych indywidualistów.

Wiosenne ożywienie

Poczuj atmosferę wiosennego pikniku w otoczeniu zielonej natury budzącej się do życia po zimowym uśpieniu. Zielone kieliszki, kubki, podkładki pod talerze, czy wreszcie cała gama utensyliów kuchennych doda charyzmy codziennemu gotowaniu. W tym zakresie warto przyjrzeć się ofercie z katalogu We Love Brands, w której znalazły swoje miejsce produkty marek obcych, m.in. Joseph Joseph oraz Koziol, stawiające na praktyczny design. Oczywiście zgodnie z trendem, wiele z nich jest w kolorze zielonym.

Szczęśliwe sny

Zielony to kolor koniczyny, symbolu szczęścia. Motyw ten znalazł się na pościeli Trefl, w której ponoć śni się wyłącznie szczęśliwe sny. Ale najlepiej sprawdzić to samemu. Pościel doskonale sprawdzi się w towarzystwie miękkiej zielonej narzuty oraz zielonych poduszek. Sypialnia to również doskonałe miejsce dla lampionów. Podążając trendem Pantone koniecznie muszą być zielone.

Skuś się na zielone dodatki, które poprawią Ci humor, dodadzą energii i sprawią, że najbliższe domowe otoczenie stanie się bardziej przyjazne i komfortowe.

Więcej inspiracji znajdziesz tu: http://home-you.com/pl/

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy