Informacje

Królewskie łóżka Hypnos z nagrodą National Bed Federation

Królewskie łóżka Hypnos z nagrodą National Bed Federation
Informacja prasowa Warszawa, 16.10.2017 r. Królewskie łóżka Hypnos z nagrodą National Bed Federation Rodzina łóżek Hypnos wzbogaciła się o kolejne wyróżnienie branży wnętrzarskiej. Marka została

Informacja prasowa Warszawa, 16.10.2017 r.

Królewskie łóżka Hypnos z nagrodą National Bed Federation

Rodzina łóżek Hypnos wzbogaciła się o kolejne wyróżnienie branży wnętrzarskiej. Marka została po raz trzeci nagrodzona statuetką National Bed Federation i tytułem Najlepszego Producenta Łóżek 2017, najbardziej cenionej nagrody na rynku producentów łóżek i materacy. Produkty wyróżnione tym tytułem, uznawane są za symbol jakości i doskonałości projektowej na całym świecie.

Pomysłodawca konkursu, National Bed Federation, jest powszechnie uznaną organizacją zrzeszającą producentów łóżek, materacy oraz dostawców materiałów potrzebnych do ich produkcji. Członkowie tej organizacji są zobowiązani do przestrzegania ustalonych zasad, zapewniając, iż każdy produkt jest wykonany z zachowaniem wysokich standardów produkcji i poszanowaniem bezpieczeństwa pracy.

Przed uzgodnieniem werdyktu ekskluzywne łóżka brytyjskiej manufaktury musiały przejść przez szereg rygorystycznych testów, prowadzonych regularnie przez NBF. Spośród wszystkich nominowanych w największym stopniu spełniły wymagania odnośnie podstaw łóżka i materaca, użytych materiałów, wypełnienia, sprężyn oraz oferowanych rozmiarów, stając się tym samym synonimem komfortowego i jakościowego snu. Warto wspomnieć, że każde łóżko Hypnos tworzone jest ręcznie i budowane na miarę, zgodnie z indywidualną specyfikacją. Różnica w podejściu jest więc nie tylko widoczna, ale przede wszystkim wyraźnie odczuwalna.

Trzykrotne zdobycie nagrody NBF jest potwierdzeniem rozwoju i wzmocnienia marki zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i zagranicą, w sektorze hotelarskim oraz detalicznym. Hypnos uzyskał właśnie status Zatwierdzonego Dostawcy z sześcioma międzynarodowymi sieciami hoteli, a także poszerza sieć nowych przedstawicieli handlowych i dystrybutorów o Hiszpanię, Beneluks, Republikę Południowej Afryki oraz Niemcy.

*Obecnie Hypnos to jedna z najstarszych brytyjskich manufaktur, szczycąca się tym, że jej produkty uważane są za najlepsze na świecie. Akredytacja oficjalnego dostawcy łóżek dla Rodziny Królewskiej zobowiązuje do trzymania się wysokich standardów i dopasowania oferty do najbardziej wymagających klientów. Poza brytyjskim dworem Hypnos od ponad 100 lat dostarcza łóżka do domów, rezydencji, hoteli i apartamentów na całym świecie. W tak wyposażonej sypialni nie ma miejsca na trywialną codzienność. Perfekcyjnie dopracowane detale wykończenia odpowiadają na drzemiące w nas potrzeby przyjemności i luksusu.
Kolekcje łóżek Hypnos są dostępne w Polsce w salonach mieszczących się w Gdyni, Warszawie i Wrocławiu. Uzyskamy tam porady ekspertów na temat komfortowego i zdrowego snu, zapoznamy się z ofertą i dopasujemy idealny, w pełni spersonalizowany model.
Więcej informacji na temat łóżek i materacy Hypnos znaleźć można na stronie internetowej www.hypnosbeds.com.pl .

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy