Moda moda damska Moda dla Pan

Nonszalancki styl – umiłowanie wygody i luzu, ma wyrażać naszą osobowość, niepowtarzalność, pozwala na wiele

Nonszalancki styl – umiłowanie wygody i luzu, ma wyrażać naszą osobowość, niepowtarzalność, pozwala na wiele
Londyński look w wykonaniu Carinii Moda z ulic Londynu od kilku lat zdobywa coraz większą popularność. Co ciekawe, wzorują się na niej nie tylko ulice

Londyński look w wykonaniu Carinii

Moda z ulic Londynu od kilku lat zdobywa coraz większą popularność. Co ciekawe, wzorują się na niej nie tylko ulice innych miast, ale także projektanci, znawcy mody i gwiazdy, nawiązując do niej w swoich kreacjach, nawet na wieczorne wyjścia. Co tak bardzo urzeka kobiety na całym świecie?

Vintage, rock i? szyk

Ten pozornie nonszalancki styl to przede wszystkim umiłowanie wygody i luzu. Ma wyrażać naszą osobowość, niepowtarzalność, pozwala na wiele. Można łączyć ubrania markowe, nowe i vintage, z elementami z sieciówek lub nawet ręcznie przerabianymi, jednak wbrew pozorom wszystko jest dobrze przemyślane. Za jego sprawą, i to nie tylko w Londynie, stale przybywa sklepów, które proponują bogaty asortyment starych, ale wciąż stylowych ubrań za bezcen. Oversizeowe bluzki, koszule z męskiej garderoby, swetry oraz motocyklowe ramoneski przeciwstawiane są obcisłym dołom. Dziewczyny w Londynie uwielbiają podkreślać nogi, nie rozstają się z rurkami i legginsami. Całość stylizacji akcentują buty ? męskie sztyblety, oksfordy, oficerki, pantofle lub? koturny. Eleganckie, nonszalanckie i super wygodne. Dokładnie takie, jakie proponuje polska marka Carinii. Sportowy ?look? z dodatkiem glam?u podkreśla wyrazista biżuteria. Żadne z tych odważnych połączeń nie odbiera charakterystycznego dla mieszkanek tego miasta nonszalanckiego szyku. Duże markowe okulary i nieskazitelnie skrojone płaszcze wyciągają stylizacje na salony.

Jak stworzyć swój własny London look?

W Polsce najlepszy sposób na London look ma Maja Sablewska. Znana jest z ekstrawaganckich, streetowych stylizacji, konsekwentnie wybiera je od lat. W tym sezonie rozpoczęła współpracę z marką Carinii, zostając jej ambasadorką i doradcą wizerunkowym. Ma zapoznać Polki z jakością, wygodą i charakterem butów tworzonych z pasją i miłością do mody. Maja poznała już tajniki projektowania, konstruowania i produkcji butów podczas pracy na linii produkcyjnej Carinii i przystąpiła do prac nad promocją sezonu jesień ? zima 2014. Na razie szczegóły współpracy są pilnie strzeżone, ale już w sierpniu będzie można zobaczyć pierwsze jej rezultaty. Czy znana stylistka natchnie kolejne kolekcje londyńskim klimatem? Bez wątpienia.
Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z kilkoma propozycjami stylizacji, które już dziś mogą przenieść nas na urlop do stolicy szykownej nonszalancji.

london_look05-005-2014-07-29 _ 11_59_06-80

london_look01-001-2014-07-29 _ 11_59_06-80

london_look02-002-2014-07-29 _ 11_59_06-80

london_look03-003-2014-07-29 _ 11_59_06-80

london_look04-004-2014-07-29 _ 11_59_06-80

W stylizacjach wykorzystane zostały buty Carinii. Więcej propozycji można znaleźć na fanpage?u marki na Facebooku: https://www.facebook.com/pages/Carinii/266421236855019?fref=ts

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy