Wiadomości branżowe Zainteresowania i hobby

Transmisja live koncertu Enclose i The Stray – tylko na NuPlays!

Transmisja live koncertu Enclose i The Stray – tylko na NuPlays!
Już w najbliższą sobotę, 12 kwietnia, w Klubie Progresja Music Zone odbędzie się koncert zespołów Enclose, The Stray i Killing Silence. Wydarzenie to będzie można obejrzeć na żywo, z dowolnego miejsca na świecie, dzięki transmisji na NuPlays. W sobotę, 12 kwietnia, w warszawskim klubie Progresja Music Zone, odbędzie się koncert zespołów Enclose, The Stray i Killing Silence. Tylko na NuPlays będzie można obejrzeć transmisję live tego wydarzenia, na ekranie komputera lub telewizora, w dowolnym miejscu na świecie. Transmisja rozpocznie się o godz. 20:00, cena biletu to jedynie 5,99 zł.Bilety na ten wirtualny koncert można kupić na stronie:http://nuplays.pl/album/21550/enclose http://nuplays.pl/album/23587/stray (do pobrania darmowe MP3 zespołu)Zespół

Już w najbliższą sobotę, 12 kwietnia, w Klubie Progresja Music Zone odbędzie się koncert zespołów Enclose, The Stray i Killing Silence. Wydarzenie to będzie można obejrzeć na żywo, z dowolnego miejsca na świecie, dzięki transmisji na NuPlays.

W sobotę, 12 kwietnia, w warszawskim klubie Progresja Music Zone, odbędzie się koncert zespołów Enclose, The Stray i Killing Silence. Tylko na NuPlays będzie można obejrzeć transmisję live tego wydarzenia, na ekranie komputera lub telewizora, w dowolnym miejscu na świecie. Transmisja rozpocznie się o godz. 20:00, cena biletu to jedynie 5,99 zł.

Bilety na ten wirtualny koncert można kupić na stronie:

http://nuplays.pl/album/21550/enclose
http://nuplays.pl/album/23587/stray (do pobrania darmowe MP3 zespołu)

Zespół Enclose to zwycięzca drugiej edycji ?Otwartych Wtorków z NuPlays?, konkursu dla młodych (stażem) zespołów, organizowanego przez NuPlays i warszawski klub Progresja Music Zone. Obecnie wokalista tej formacji, Meksykanin Juan Carlos Cano, jest jednym z uczestników popularnego talent show, dzięki czemu zrobiło się głośniej zarówno wokół jego osoby, jak i samego zespołu. Enclose pochodzi z Lublina, jednak tylko dwóch jej członków jest Polakami. Obecny skład zespołu tworzy Meksykanin (wokalista), dwóch Polaków (instrumenty klawiszowe i gitara), basista o polsko-peruwiańskim pochodzeniu oraz perkusista o greckich korzeniach. Enclose powstał w 2011 r. w Meksyku, a w 2013 roku przeniósł się na stałe do Polski. Grupa miała już przyjemność dzielenia sceny z wielkimi zespołami takimi jak Toto, Yes i Asia podczas ich trasy koncertowej w Meksyku, jak również z polskimi zespołami m.in.: Lady Pank, Mislovitz, Dżem czy Acid Drinkers.

 

***

O NuPlays

NuPlays to internetowy serwis stanowiący połączenie internetowego sklepu z MP3 i platformy sprzedażowej dla artystów i wytwórni. Umożliwia sprzedaż muzyki oraz dowolnych gadżetów i usług z nią związanych: ubrań, CD, winyli, koncertów, usług i przedmiotów kolekcjonerskich.

Serwis umożliwia także odpłatne transmitowanie koncertów na żywo przez internet do fanów w dowolnym miejscu na świecie.

Dla artystów, którzy jeszcze nie mają swoich gadżetów, NuPlays udostępnia usługę NuPlays On Demand: koszulki, które produkują i dostarczają się same wprost do fanów!

Więcej informacji dostępnych jest na http://blog.nuplays.pl/ oraz http://nuplays.pl/

 

 

 

Źródło NuPlays S.A.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy