Towary Wiadomości branżowe

Zdrowy powiew chłodu

Zdrowy powiew chłodu
Dla osób wrażliwych na raptowne zmiany temperatur i chłodny nawiew, idealnym rozwiązaniem w upalne dni będzie nowy produkt MPM. Cyrkulator MWP-01 wywołuje ruch powietrza, dzięki czemu w pomieszczeniu łatwiej się oddycha i nie odczuwa przykrych skutków wysokich temperatur.Gdy termometr zaczyna wskazywać powyżej  25ºC, każdy szuka w domu wytchnienia od wysokich temperatur panujących na dworze. Niestety część osób źle znosi przechodzenie z rozgrzanego do chłodnego powietrza, które czasem nawet skutkuje zapaleniem gardła lub uszu. Przebywając też dłużej pod zimnym nawiewem, niektórzy mogą odczuwać bóle stawów i mięśni. Rozwiązaniem jest cyrkulator, którego zadaniem jest wprowadzenie powietrza w ruch, a nie jego chłodzenie. Zapewniając odpowiednią cyrkulację w pomieszczeniu, ułatwia oddychanie i sprawia, że znika nieprzyjemny, upalny zaduch.Nowy cyrkulator MPW-01 od firmy MPM, ma optymalną moc 140W, co zapewnia wydajność odpowiednią dla pomieszczeń domowych. Siłę nawiewu można regulować, dzięki dostępnym 3 prędkościom pracy śmigieł. Natomiast, wygodę obsługi zapewnia rączka do przenoszenia oraz regulacja

Dla osób wrażliwych na raptowne zmiany temperatur i chłodny nawiew, idealnym rozwiązaniem w upalne dni będzie nowy produkt MPM. Cyrkulator MWP-01 wywołuje ruch powietrza, dzięki czemu w pomieszczeniu łatwiej się oddycha i nie odczuwa przykrych skutków wysokich temperatur.

Gdy termometr zaczyna wskazywać powyżej  25?C, każdy szuka w domu wytchnienia od wysokich temperatur panujących na dworze. Niestety część osób źle znosi przechodzenie z rozgrzanego do chłodnego powietrza, które czasem nawet skutkuje zapaleniem gardła lub uszu. Przebywając też dłużej pod zimnym nawiewem, niektórzy mogą odczuwać bóle stawów i mięśni. Rozwiązaniem jest cyrkulator, którego zadaniem jest wprowadzenie powietrza w ruch, a nie jego chłodzenie. Zapewniając odpowiednią cyrkulację w pomieszczeniu, ułatwia oddychanie i sprawia, że znika nieprzyjemny, upalny zaduch.

Nowy cyrkulator MPW-01 od firmy MPM, ma optymalną moc 140W, co zapewnia wydajność odpowiednią dla pomieszczeń domowych. Siłę nawiewu można regulować, dzięki dostępnym 3 prędkościom pracy śmigieł. Natomiast, wygodę obsługi zapewnia rączka do przenoszenia oraz regulacja ustawienia czaszy. Całość uzupełnia elegancki design, uzyskany poprzez zastosowanie stali chromowanej do obudowy.

Cyrkulator powietrza MWP-01

Cena: 220 zł

Funkcje:

  • Obudowa ze stali chromowanej
  • 3-stopniowa regulacja nawiewu
  • Regulacja ustawienia czaszy
  • Zakres obrotu: 120°
  • Wygodna rączka do przenoszenia
  • Antypoślizgowa, stabilna podstawa
  • Średnica śmigła: 450 mm
  • Wysokość oscylatora: 540 mm

Firma MPM (dawniej MPM Product) powstała w 1989 roku. Jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą oferującą klientom wysokiej jakości produkty AGD charakteryzujące się ciekawym wzornictwem oraz dobrą ceną. Swoją ofertę kieruje do osób, które przy zakupie urządzeń AGD kierują się zdrowym rozsądkiem- nie chcą płacić wygórowanej ceny, nie obniżając wartości produktu. W początkowym okresie asortyment firmy ograniczał się do produkowanego we współpracy z angielską firmą Stix czajnika bezprzewodowego Samba oraz innych modeli czajników. Zainteresowanie rynku wpłynęło na stopniowe powiększenie się oferty o kolejne urządzenia, takie jak roboty kuchenne czy termowentylatory. Obecnie w asortymencie firmy MPM znajduje się niemal 250 zmechanizowanych produktów do kompleksowego wyposażenia kuchni oraz innych pomieszczeń domowych. Producent oferuje urządzenia do gotowania i przyrządzania posiłków, takie jak blendery, roboty kuchenne i opiekacze; urządzenia do pielęgnacji włosów i ciała, m.in. suszarki i prostownice do włosów; wentylatory, grzejniki i klimatyzatory; odkurzacze oraz urządzenia dużego AGD. Produkty te sprzedawane są na terenie całego kraju w większości sklepów i marketów ze sprzętem AGD. Firma cały czas poszerza obszar swojej działalności, zdobywając rynki eksportowe. Obecnie współpracuje z sieciami sprzedaży na terenie Słowacji, Ukrainy, Litwy, Łotwy, Estonii, Węgier, Rumunii, Serbii i Białorusi. Strategią firmy MPM jest stałe rozszerzanie, ulepszanie oraz dopasowywanie oferty

Źródło MPM. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy