Informacje

Za co możesz pokochać rajstopy?

Za co możesz pokochać rajstopy?
Informacja prasowa Warszawa, 15 października 2019 r. Za co możesz pokochać rajstopy? Rajstopy to nieodłączny element garderoby każdej z nas, którego historia sięga już XI

Informacja prasowa
Warszawa, 15 października 2019 r.

Za co możesz pokochać rajstopy?

Rajstopy to nieodłączny element garderoby każdej z nas, którego historia sięga już XI wieku. Te dobrze dobrane to gwarancja stylu, ciekawych stylizacji, a także komfortu, na który każda z nas zasługuje. Niewiele osób jednak wie, że ten dodatek może mieć także prozdrowotne właściwości. Jakie ma jeszcze zalety?
1. Dodatek na każdą okazję – rajstopy są nie tylko nieodłączną częścią strojów formalnych, ale również świetnie sprawdzają się zarówno jako uzupełnienie w stylizacjach wieczorowych jak i tych na co dzień. Te delikatne i cienkie w kolorze skóry dobrze sprawdzą się w outfitach zgodnych z obowiązującym dress codem. Natomiast przy tworzeniu casualowych stylizacji możemy pozwolić sobie na większą swobodę i mieć pełną dowolność wśród doboru wzorów, kolorów – dzięki temu mamy szansę na pokazanie swojego indywidualnego stylu. Ograniczać nas może tylko własna wyobraźnia.

2. Lato odchodzi, sukienki zostają – rajstopy to idealne rozwiązanie dla osób, które niezależnie od pory roku najlepiej czują się w sukienkach lub spódnicach. Chłodniejsze dni nie powinny uniemożliwiać zakładania tych ubrań, w których czujemy się sobą. Dzięki jednemu dodatkowi, możemy całkowicie zmienić charakter naszej stylizacji.

3. Zyskaj pewność siebie – nie od dziś wiadomo, że przy pomocy dobrze dobranych rajstop możemy w łatwy i sprytny ukryć mankamenty naszej figury. Jeśli poświęcimy chwilę na dobranie odpowiedniego rozmiaru i modelu możemy być pewne, że nasza sylwetka się wysmukli, a my będziemy bardziej zadowolone ze swojego lustrzanego odbicia. Za pomocą jednego triku pozbędziemy się „fałdek”, ukryjemy przebarwienia lub blade nogi. Za pomocą rajstop kompresyjnych zmniejszymy też obwód naszych nóg.

4. Zapobiegnij żylakom – rajstopy kompresyjne to rozwiązanie dla kobiet, którym oprócz ładnego wyglądu zależy także na zdrowiu swoich nóg. Jest to wyjątkowe połączenie elegancji oraz prozdrowotnych właściwości – skutecznie zapobiegają niewydolności żylnej kończyn dolnych, jak i wspomagają leczenie już w stanach chorobowych. Rajstopy marki Venoflex dostępne są w różnych rozmiarach oraz w różnych klasach kompresji sprawiają, że dopasują się do każdej sylwetki i odpowiedzą na konkretne problemy, z którymi się borykamy.

5. Bądź odporna na przeziębienia – jesienna pogoda nie rozpieszcza, dlatego warto zadbać o siebie i ubierać się odpowiednio do pogody. Dla wielu z nas deszcz i chłód kojarzą się z rezygnacją ze stylowego wyglądu, co nie jest prawdą! Rajstopy oprócz tego, że ochronią przed zimnem, dodadzą kobiecości i pozwolą na korzystanie z ulubionych elementów garderoby przez cały rok.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy