Farby Kolory

Y354 Cumulus – spokojny, delikatny błękit reprezentujący perspektywę przyszłości kształtującej się w jasnych barwach

Y354 Cumulus – spokojny, delikatny błękit reprezentujący perspektywę przyszłości kształtującej się w jasnych barwach
Kolor Roku 2021 marki Tikkurila to Y354 Cumulus - spokojny, delikatny błękit reprezentujący perspektywę przyszłości kształtującej się w jasnych barwach. Odcień ten, wraz z nową kolekcją kolorów, podtrzymuje na duchu i zachęca nas do aktywnego uczestnictwa w budowaniu lepszego

Warszawa, 17 listopada 2020 r.

Tikkurila: błękit Y354 Cumulus kolorem roku 2021!

Tikkurila zaprezentowała kolor roku 2021 – został nim delikatny i podnoszący na duchu błękit Y354 Cumulus. Odcień ten, wybrany przez ekspertów Tikkurila, nawiązuje do odradzającej się nadziei
i poczucia wspólnoty w tworzeniu lepszego jutra. „Głowa do góry. Przyszłość maluje się w jasnych barwach” – oto przekaz, który reprezentuje Y354 Cumulus.


Odcień jasnego nieba

Y354 Cumulus to kojąca i relaksująca tonacja, która wprowadza do pomieszczeń poczucie wyciszenia i harmonii. Lekki niczym chmurka odcień jasnego błękitu wprawia w pozytywny nastrój, przywodząc na myśl czyste, bezkresne niebo oraz otwierające się przed nami jasne horyzonty pełne nowych perspektyw, możliwości i celów.

– Błękit wyraża wspólnotowe poczucie nadziei. A w dzisiejszych czasach, silniej niż kiedykolwiek, potrzebujemy właśnie nadziei, aby rozpocząć odbudowę naszej rzeczywistości konieczną dla tworzenia przyszłości. Błękit to kolor, który emanuje spokojem
i poczuciem bezpieczeństwa. To odcień dla urodzonych optymistów, którzy wierzą, że po deszczu zawsze wychodzi słońce – mówi Irina Hanhisalo, Color Category Manager w Tikkurila.

Uniwersalny szyk
Subtelna barwa Y354 Cumulus świetnie skomponuje się
z pomieszczeniami urządzonymi w różnych stylach, co stanowi nieskończone źródło inspiracji do kolorystycznych eksperymentów. W poszukiwaniu klasycznych aranżacji wystarczy zestawić ten dyskretny ton np. z jasnym drewnem i bielą, które pozwolą wydobyć całą jego delikatność
i zwiewność. Łącząc go zaś z intensywnymi odcieniami uzyskamy wystrój z nutą awangardy i dramatyzmu, który niczym odświeżający powiew morskiej bryzy doda przestrzeni oryginalności.

Więcej o kolorze roku 2021 znajduje się na stronie: https://tikkurila.pl/TikkurilaColorNow2021

***
TIKKURILA to międzynarodowa marka wysokiej jakości produktów przeznaczonych do malowania, dekoracji i ochrony różnego rodzaju powierzchni zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. W ofercie posiada szeroką gamę farb, impregnatów czy emalii dla klientów indywidualnych, a także profesjonalistów oraz powłoki i rozwiązania przemysłowe. Tikkurila wiele uwagi poświęca bezpieczeństwu wytwarzanych przez siebie wyrobów, stąd też produkty tej marki są przyjazne dla użytkowników i środowiska naturalnego.

Przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii, Tikkurila opracowała jeden z najbardziej zaawansowanych na rynku systemów barwienia farb – AVATINT. Umożliwia on pigmentację produktów na ponad 13 tys. odcieni, dzięki czemu można przygotować aranżację przestrzeni według indywidualnych upodobań kolorystycznych i preferencji klientów. Dodatkowo doskonałe parametry użytkowe wyrobów Tikkurila zapewniają pomalowanym powierzchniom piękne i trwałe wykończenie.

Produkty Tikkurila dostępne są w sprzedaży w około 40 krajach od ponad 150 lat. Firma powstała w 1862 r. w Finlandii, a w Polsce obecna jest od 1998 roku. Więcej informacji na temat marki dostępnych jest na stronie www.tikkurila.pl.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy