Farby

Wnętrza otulone bielą

Wnętrza otulone bielą
Warszawa, 6 grudnia 2021 r. Wnętrza otulone bielą Białe ściany to prosta droga do aranżacyjnej nudy? Nic bardziej mylnego! Biel ma wiele twarzy, a każda

Warszawa, 6 grudnia 2021 r.

Wnętrza otulone bielą

Białe ściany to prosta droga do aranżacyjnej nudy? Nic bardziej mylnego! Biel ma wiele twarzy, a każda z nich potrafi równie mocno zauroczyć we wnętrzach. Jest jak carte blanche, którą można wypełnić własną historią. Do tego doskonale odbija światło, dzięki czemu pozwala optycznie powiększyć pomieszczenie.

Ściany pomalowane farbą Tikkurila Nature White w zestawieniu z dużymi oknami efektownie rozświetlą salon, potęgując wrażenie przestronności. Czysta biel świetnie dogaduje się z naturalnymi materiałami, stworzy więc zgrany duet z drewnem czy wikliną. Lekkość i swobodę aranżacji podbiją rozstawione na podłodze zielone rośliny. W wystrój kapitalnie wkomponują się białe podwójne drzwi, które w wersji przesuwnej nie zabiorą przestrzeni we wnętrzu.

Ściana o odcieniu off white urzeka efektownym minimalizmem, na pierwszy plan wysuwając urok detalu. Kremowy odcień Bone z palety Tikkurila Optiva White zapewni w sypialni dużo ciepła i przytulności, a inspirowane wystawnymi salonami złocone dekoracje, np. finezyjny żyrandol z kryształkami czy okrągłe lusterko naścienne o intrygującym wzorze, wprowadzą delikatny powiew luksusu i wytworności do wnętrza.

Biel tworzy wyjątkowo spokojny i harmonijny związek z szarościami. Kolory te wspaniale się uzupełniają i potrafią sprawić, że wnętrze emanuje dyskretną elegancją. Połyskujące refleksy dopełniają uroczy klimat glamour, składając się na zaaranżowaną ze smakiem, piękną całość.

***
TIKKURILA to międzynarodowa marka wysokiej jakości produktów przeznaczonych do malowania, dekoracji i ochrony różnego rodzaju powierzchni zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. W ofercie posiada szeroką gamę farb, impregnatów czy emalii dla klientów indywidualnych, a także profesjonalistów oraz powłoki i rozwiązania przemysłowe. Tikkurila wiele uwagi poświęca bezpieczeństwu wytwarzanych przez siebie wyrobów, stąd też produkty tej marki są przyjazne dla użytkowników i środowiska naturalnego. Przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii, Tikkurila opracowała jeden z najbardziej zaawansowanych na rynku systemów barwienia farb – AVATINT. Umożliwia on pigmentację produktów na ponad 13 tys. odcieni, dzięki czemu można przygotować aranżację przestrzeni według indywidualnych upodobań kolorystycznych i preferencji klientów. Dodatkowo doskonałe parametry użytkowe wyrobów Tikkurila zapewniają pomalowanym powierzchniom piękne i trwałe wykończenie.
Produkty Tikkurila dostępne są w sprzedaży w około 40 krajach od ponad 150 lat. Firma powstała w 1862 r. w Finlandii, na polskim rynku pojawiła się w 1998 roku. Obecnie jest częścią koncernu PPG.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy