Uroda Uroda kobiety

Wiosenna metamorfoza

Wiosenna metamorfoza
Wiosenna metamorfoza Czy Twoje ciało jest gotowe, aby wiosną i latem odkryć je trochę bardziej? Jeśli nie, to właśnie teraz rozpocznij zabiegi z zakresu medycyny

Wiosenna metamorfoza
Czy Twoje ciało jest gotowe, aby wiosną i latem odkryć je trochę bardziej? Jeśli nie, to właśnie teraz rozpocznij zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Dzięki nim już niedługo będziesz zachwycać wyglądem.

Dlaczego teraz?
W natłoku codziennych obowiązków, dopiero pierwsze cieplejsze dni powodują, iż przypominasz sobie o tym, że powinnaś zająć się swoim ciałem? Warto wcześniej zacząć o tym myśleć. Wiele zabiegów (np. liposukcja) powinno wykonywać się wtedy, gdy temperatury są niższe. Ciało szybciej oraz łatwiej wraca do sprawności. Z kolei tym z wykorzystaniem lasera (np. usuwaniu owłosienia, redukcji przebarwień, liposukcji laserowej) najlepiej poddawać się w czasie najmniejszego nasłonecznienia. Osiągnięcie optymalnych efektów estetycznych wymaga często zastosowania całej serii zabiegów (np. endermologia). Dlatego warto rozpocząć je z pewnym wyprzedzeniem.

Pożegnaj zbędne włoski
Aby do lata w pełni pozbyć się owłosienia już teraz powinnaś pomyśleć o epilacji. W tym przypadku sprawdzi się np. epilacja za pomocą lasera diodowego Vectus?. Jest to zabieg laserowy pozwalający na trwałe usunięcie włosków. Konieczne jest tu jednak wykonanie serii oraz zachowanie odpowiednich odstępów między kolejnymi zabiegami. Światło lasera zostaje zaabsorbowane przez melaninę, następuje fototermoliza mieszka włosowego ? czyli jego termiczna destrukcja. Zabieg jest bezpieczny, gdyż urządzenie posiada czytnik melaniny w skórze Skintel?, który pozwala na precyzyjne i bezpieczne dostosowanie parametrów zabiegu oraz minimalizuje ryzyko poparzeń. ?Skorzystanie z tego typu zabiegów to duża oszczędność czasu i wielka wygoda. Epilacja z czasem powoduje, iż odrastanie włosków jest bardzo ograniczone. To w obecnych czasach znaczne ułatwienie? ? mówi dr n. med. Tadeusz Witwicki, właściciel Gabinetu przy ul. Nasturcjowej 6.

Oczyszczanie
Warto również przeprowadzić detoks organizmu. Dieta oczyszczająca nie tylko usunie z Twojego organizmu toksyny i szkodliwe substancje, ale także poprawi Twój stan zdrowia i doda Ci energii. Oparta jest na produktach, które są doskonałym źródłem błonnika, witamin i składników mineralnych: warzywach, owocach i produktach pełnoziarnistych. Niezwykle istotne jest, aby w trakcie kuracji pić duże ilości wody niegazowanej, a także sięgać po smakowite koktajle. W czasie diety oczyszczającej konieczne będzie wyeliminowanie pewnych produktów spożywczych (między innymi: żywności wysoko przetworzonej, kawy, herbaty, alkoholu i słodyczy). Należy pamiętać, że właściwie przeprowadzona dieta oczyszczająca stanowi doskonały początek do zmiany nawyków żywieniowych ? mówi Katarzyna Żywczyk, dietetyk z Gabinetu dr Tadeusza Witwickiego.

Modelowanie sylwetki
Każdy wie, iż stosowanie diety powinno trwać jakiś czas, aby można było zobaczyć rezultaty. Podobnie jest w przypadku zabiegów modelujących sylwetkę (np. LPG Lipomassage?). Cała seria tego typu masaży jest często rozłożona w czasie tak, aby można było uzyskać jak najlepsze efekty. Tam, gdzie nie pomagają zwykłe ćwiczenia bądź dieta, warto skorzystać z zabiegów, które pozwolą wymodelować problematyczne obszary. Aby wyrzeźbić ciało np. po ciąży proponujemy pacjentkom specjalny masaż LPG Lipomassage?. Jest to procedura wyszczuplająca pozwalająca pozbyć się miejscowych złogów i niedoskonałości oraz wyrzeźbić ciało w przypadku lokalnych otłuszczeń. Dzięki niej ciało zostaje wymodelowane, a skóra staje się bardziej jędrna i elastyczna ? mówi dr n. med. Tadeusz Witwicki.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy