Buty

Sylwestrowe ABC: 3 długości szpilek

Sylwestrowe ABC: 3 długości szpilek
Informacja prasowa Warszawa, 10 grudnia 2014 Wielkimi krokami zbliża się jedna z najbardziej szalonych nocy w roku. Niezależnie od tego, czy spędzasz Sylwestra na wielkiej

Informacja prasowa
Warszawa, 10 grudnia 2014

Loft37_szpilki czern_blysk

Loft37_szpilki czerwone

Loft37_szpilki mat czern

Loft 37_Mini Me

Loft 37_szpilki

Wielkimi krokami zbliża się jedna z najbardziej szalonych nocy w roku. Niezależnie od tego, czy spędzasz Sylwestra na wielkiej imprezie czy kameralnej domówce, oprócz ciekawej kreacji, najważniejsze są wygodne i piękne buty. Właśnie z tej okazji marka Loft37 przygotowała aż 3 różne długości obcasa w najbardziej klasycznych modelach szpilek. Po to, żeby można było wygodnie i bez konsekwencji przetańczyć całą noc!
Do sylwestrowych kreacji, marka Loft37 proponuje buty idealne ? klasyczne, skórzane modele szpilek to elegancki wybór, który sprawdzi się zarówno do balowych sukien jak i na mniej zobowiązujące wyjścia. Ciekawym rozwiązaniem są trzy, różne długości obcasów ? od największych (Super Sexy) po najmniejsze (model Mini Me).

Te panie, które dobrze czują się na bardzo wysokich szpilkach wybiorą buty o kuszącej nazwie ? Very Sexy. Są dostępne aż w czterech różnych wzorach. Hitem są czarne szpilki z 11 cm obcasem, pokryte włoską, matową gumowaną skórą. W tej samej długości szpilek, można wybrać również buty w kolorze rubinowej czerwieni, które dodadzą szyku nawet prostym setom złożonym ze zwykłych jeansów i białej bluzki. Dla odważnych, projektantki Loft37 stworzyły szpilki pokryte skórą w kolorze metallic ? w butach o takiej fakturze każda zostanie gwiazdą wieczoru!

Model Mini Me, z delikatnym zaledwie 4cm obcasem, to propozycja dla Pań, które na co dzień nie chodzą w wysokim obuwiu. To idealna alternatywa dla baletek, kiedy pomimo nie przyzwyczajonej stopy do obcasów, i tak chcemy zadać szyku podczas sylwestrowej nocy. Głęboka, tzw. chanelowska czerwień i elegancka czerń to kolory, w których dostępny jest ten model.

Pomiędzy najkrótszymi i najdłuższymi długościami obcasa od Loft37 znajduje się także długość pośrednia. 8 cm obcas to wybór idealny, jeśli źle czujemy się w za niskich lub za wysokich butach. W tym rozmiarze, występuje bardzo ciekawy model pokryty wężową skórą.

Loft37 to marka, z którą modnie i z fasonem wkroczymy w Nowy Rok. Sięgając po odpowiednią dla nas wysokość obcasa Sylwestrowa noc nie przyniesie żadnych przykrych niespodzianek.

Dodatkowe informacje:
Loft37 to najmodniejsze miejsce na obuwniczej mapie każdej wielbicielki stylu i znawczyni trendów. Obok modnych butów dostępne są również najnowsze kolekcje torebek, biżuterii i niezbędnych dodatków. Pomysł wprowadzenia na polski rynek nowej marki obuwniczej zrodził się z przyjaźni, pasji tworzenia i przede wszystkim miłości do pięknych rzeczy. Joanna i Paulina to kobiety odpowiedzialne za projekt Loft37. Jedna jest z wykształcenia prawnikiem, druga, z wykształcenia malarka, pracuje jako stylistka i architekt wnętrz. Obie mają niepohamowaną dawkę energii, kreatywności, potrzeby ciągłego rozwoju. Buty Loft37 to oryginalność i luksus, który oznacza możliwość spersonalizowania i doboru własnej kolorystyki, faktury materiału. Pełna oferta dostępna jest w sklepie internetowym, pod adresem: http://loft38.pl. Loft37 posiada także swoje butiki stacjonarne w Warszawie: ul. Mokotowska 52 a, ul. Wołoska 12, ul. Dominikańska 3 oraz w Poznaniu: ul. Półwiejska 32 (Stary Browar).

Blog: http://loft37.pl/pl/b/list
Więcej informacji na: http://loft37.pl/

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy