Informacje

Sylwester ma styl, a Ty?

Sylwester ma styl, a Ty?
Informacja prasowa Łódź, 11 grudnia 2019 Sylwester ma styl, a Ty? Noc sylwestrowa zbliża się wielkimi krokami. Trzeba więc pomyśleć jak się ubrać aby stary

Informacja prasowa
Łódź, 11 grudnia 2019

Sylwester ma styl, a Ty?

Noc sylwestrowa zbliża się wielkimi krokami. Trzeba więc pomyśleć jak się ubrać aby stary rok zakończyć, a nowy rozpocząć w najlepszym stylu. Jeśli tylko nie spędzasz nocy na balu przebierańców, imprezie tematycznej czy w łóżku, zawsze dobrym rozwiązaniem będzie stylizacja, której choćby jeden z elementów będzie elegancki. Na co postawić radzi DASTAN.

Elegancja zawsze zada szyku
Nic nie robi męskiej sylwetce lepiej niż garnitur. Mężczyzna w dobrym garniturze zawsze wydaje się bardziej przystojny niż w czymkolwiek innym. Nie mówimy tu o tym, w czym jest najseksowniejszy, bo to kwestie indywidualne. Jeśli natomiast widzimy faceta w garniturze i czymś innym, zawsze w tym pierwszym będzie wydawał nam się bardziej przystojny. Być może ponieważ marynarka działa trochę jak gorset, wyszczupla optycznie talię, a poszerza ramiona. Podobnie działa absolutny hit sezonu jesień-zima 2019/20 czyli kamizelka. Dodatkowym atutem wyboru marynarki czy kamizelki jest również fakt, że ukryje wymęczoną całonocną zabawą, wygniecioną, wilgotną od potu, koszulę. Pomoże utrzymać ją w ryzach, by nie chodzić rozchełstanym. Równie dobrze jak „górne” części działają spodnie w kant. Zawsze dodadzą elegancji i wyglądają dobrze zarówno z marynarką, kamizelką czy samą koszulą, ale także z tiszertem czy swetrem. Spodnie w kant zawsze będą bardziej „wyjściowe” od alternatyw. Dlatego nie podlega dyskusji, że chcąc zachować klasę i fason w szaloną noc sylwestrową, warto postawić na elegancję, choćby w części stylizacji.

Byle nie nijak
W tak wyjątkową noc, jaką jest Sylwester, nie ma nic gorszego niż wyglądać nijak. A jeśli ktoś tak zaprezentuje się tej nocy, to znaczy, że mu się nie chciało. Przecież o Sylwestrze rozmawia się i planuje go od miesięcy. Pomyślmy też o tym, w co się ubierzemy, nie tylko kiedy musimy się przebrać tematycznie. Wielu facetów tej nocy stawia na coś, czego nigdy w życiu by nie założyli. Cekinowe marynarki, kapelusiki, buty, krawaty i wszelkie inne dodatki. My polecamy być jakimś ale zostać sobą. Hitem kolorystycznym tej jesieni jest fiolet, więc furorę na imprezie sylwestrowej zrobi na pewno garnitur lub komplet kamizelka i spodnie w fioletową kratę. Będzie modnie i zarazem klasycznie ale ekstrawagancko. Dla mniej odważnych ale modnych jest granat. Wybierzmy koniecznie nasycony odcień, aby kiedy światła zgasną pozostać widocznym. No i jest oczywiście czerń. Która łatwo może wyglądać nudno, ale może też wyglądać dobrze jak nic innego. Warto więc postawić na trzyczęściowy garnitur z kamizelką. Do tego golf lub czarna koszula, a na pewno wszystkie kobiety będą pytały kim jest ten tajemniczy nieznajomy w czerni.

Sylwester to taka noc, której powinna towarzyszyć świetna zabawa, a jak powszechnie wiadomo, dobre ubranie, w którym czujemy się po prostu świetnie pomoże w doskonałym rozpoczęciu zabawy. Nie bójcie się elegancji panowie, zawsze lepiej być zbyt eleganckim, niż zbyt mało. A elegancja dodaje klasy i charakteru, nie bójcie się ich pokazać w Sylwestra i podbijajcie parkiety i serca!

Więcej informacji na stronie www.dastan.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy