Biblioteczka Co czytać Do czytania

Świetny kryminał dla kobiet: Nie znacie mnie

Świetny kryminał dla kobiet: Nie znacie mnie
Dzisiaj przedstawiamy Wam informację o książce ?Nie znacie mnie? Susan Mary Warren ? nowość. Nie znacie mnie Susan May Warren 140×210 mm, 380 stron, oprawa

Dzisiaj przedstawiamy Wam informację o książce ?Nie znacie mnie? Susan Mary Warren ? nowość.

Nie znacie mnie
Susan May Warren

140×210 mm, 380 stron,
oprawa miękka ze skrzydełkami,
ISBN 978-83-7516-668-2,
cena 35 zł
Wydawnictwo Święty Wojciech

Jedna rodzina. Wiele tajemnic. Historia kobiety, która została świadkiem koronnym.

Nikt nie wie, że Annalise była dawniej Deidre O?Reilly, młodą kobietą z burzliwą przeszłością, której zeznania wsadziły za kratki niebezpiecznego kryminalistę. Objęta programem ochrony świadków, została przeniesiona do małego, portowego miasteczka Deep Haven. Deidre otrzymuje nową tożsamość i nowe życie, które zaczyna, zakochując się w Natanie Deckerze, miejscowym agencie nieruchomości.

Po 20 latach może utracić wszystko, co kocha, ponieważ mężczyzna, przeciw któremu zeznawała, został zwolniony warunkowo i pała chęcią zemsty.

Annalise musi zmierzyć się z konsekwencjami skrywanych tajemnic. Czy znów będzie uciekać, czy odnajdzie w sobie odwagę, aby zaufać tym, których kocha najbardziej, i złożyć w ich ręce swoją przeszłość i przyszłość?

Książka trzymająca w napięciu do ostatniej strony. To świetny kryminał dla kobiet, które mają w sobie ciekawość detektywa, bogatą wyobraźnię i chęć przeżycia ciekawych przygód!

W serii ?Rodzinne sekrety? ukazała się publikacja ?Pensjonat na wyspie?.

Drukarnia i Księgarnia Św. Wojciecha Sp. z o.o.
ul. Chartowo 5, 61-245 Poznań
tel. +48 61 659 37 72
www.swietywojciech.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy