Informacje

Sofy i fotele w najmodniejszych kolorach

Sofy i fotele w najmodniejszych kolorach
Sofy i fotele w najmodniejszych kolorach już dostępne na Bonami.pl! Kolorystyka to jeden z najważniejszych aspektów aranżacji wnętrza. Jej odpowiedni dobór może nadać przestrzeni wyjątkowego

Sofy i fotele w najmodniejszych kolorach już dostępne na Bonami.pl!
Kolorystyka to jeden z najważniejszych aspektów aranżacji wnętrza. Jej odpowiedni dobór może nadać przestrzeni wyjątkowego charakteru – zwłaszcza, gdy głównym elementem wystroju są sofy i fotele. W tym roku wiodącym trendem są meble w mocno intensywnych barwach, które – będąc w opozycji do modnych do tej pory pasteli, ożywiają pomieszczenie bez utraty eleganckiego stylu. Podążając za tymi nowościami, Dorota Jaguś – ekspert Bonami.pl, przedstawi kilka ciekawych modeli sof i foteli, idealnie wpasowujących się w aktualne stylizacje wnętrzarskie.
Niezmiennym wydarzeniem związanym z rozpoczęciem nowego roku jest odświeżenie obowiązujących trendów. Przechodzące do lamusa chłodne szarości i słodkie pastele, które dotychczas rządziły we wszelkich projektach wystroju mieszkania, ustępują dziś miejsca dynamicznej kolorystyce nawiązującej do natury, witalności oraz delikatnej ekstrawagancji. „Miodowe żółcienie, temperamentna czerwień czy szlachetna zieleń – sofy i fotele o tej barwie to nie tylko mocny akcent stylistyczny we wnętrzu, ale również odejście od nudnej szablonowości powielanej w wielu rozwiązaniach aranżacyjnych. – mówi Dorota Jaguś, ekspert Bonami.pl – Oprócz tego, meble oferowane przez marki współpracujące z Bonami.pl dają możliwość oddania się kreatywnemu szaleństwu w czasie dekorowania pomieszczenia, bez strachu o utratę elegancji i dobrego smaku”.
Pasjonująca czerwień
Czerwień uważana jest przez wielu za odcień, który uosabia szlachetność, elegancję oraz wyrafinowanie. Będąc powracającym akcentem w kolejnych edycjach paryskich targów wnętrzarskich Maison&Objet, kolor ten stanowi stały element najmodniejszych stylizacji dekoratorskich. „Mając na uwadze szczególną pozycję barwy w świecie designu¬, niemiecka marka Max Winzer stworzyła kolekcje mebli wypoczynkowych, charakteryzujących się eleganckimi formami pokrytymi temperamentną czerwienią – mówi Dorota Jaguś, ekspert Bonami.pl – sofy trzyosobowe Norwin Velvet, Ivette i Jeronimo są odzwierciedleniem poszukiwanego przez klientów nowoczesnego szyku, przejawiającego się nie tylko w wysokiej jakości wykonaniu i materiałach tapicerskich, ale również w ciekawych kształtach nawiązujących do stylu glamour”. Prócz tego, wartymi uwagi są również oferowane przez Max Winzer fotele – Alessandro i Camille, dostępne na Bonami.pl, które dzięki ponadczasowemu wzornictwu retro, bez przeszkód wpasują się w każdą aranżację wnętrza.
Miodowe szaleństwo
W tym roku faworytem kolorystycznym sezonu jest miodowy żółty. Odcień, nawiązujący swoją barwą do egzotycznych przypraw i aromatycznych lokacji, nadaje pomieszczeniu ciepłego i przyjemnego dla oczu akcentu. Ponadto, kolor charakteryzuje się spokojnymi i kojącymi tonami, będącymi idealną alternatywą aranżacyjną dla większości krzykliwych żółcieni. „Meble w barwach miodowego żółtego to gorący trend, który pojawił się również w kolekcjach marek współpracujących z Bonami.pl – mówi Dorota Jaguś, ekspert Bonami.pl – łagodność barwy łączona jest z minimalistycznymi fasonami mebli, które są wizytówką marek Windsor & Co. Sofas oraz House Nordic. Oferowane meble wypoczynkowe w kolekcjach Monte i Neptune wyróżnia nie tylko nowoczesna elegancja zawarta w minimalistycznych kształtach sof i foteli, ale są one także uniwersalnym rozwiązaniem dla pomieszczeń, w których liczy się wysoka funkcjonalność oraz szyk.” Oprócz tego, miodowy żółty widoczny jest również w zestawach marki Vivonita. Choć modele Milton również trzymają się skandynawskiej prostoty i wstrzemięźliwości od wszelkich ozdób, to w formie widoczne są delikatne elementy zwiększające komfort użytkowania, czyli krągłe obicia oraz miękkie poduszki.

Powrót do natury

Przez prowadzony intensywny styl życia, wiele osób poszukuje sposobu odcięcia się chaosu codzienności. W takich momentach zwracamy się ku naturze, kojącej zmysły i pomagającej zachować wewnętrzny spokój. Dotyczy to także kolorów panujących we wnętrzach. Najlepszym przykładem tego jest zieleń – uosobienie spokoju, naturalności oraz harmonii. „Ta głęboka i wyrazista barwa jest interesującym wyborem dla mebli wypoczynkowych – mówi Dorota Jaguś, ekspert Bonami.pl – sofy i fotele w tym odcieniu są przepełnione naturalną elegancją oraz smakiem.” Roślinna kolorystyka panuje również w ofercie marki MESONICA z oferty Bonami. Dzięki swojej formie, modele Puzo stają się najbardziej zauważalnymi elementami każdego wnętrza – zwłaszcza, gdy dodatkowo pokrywa je nasycona zieleń. Ich wygląd, delikatny materiał obicia oraz łatwość dopasowania się do każdego pomieszczenia to prosty sposób na wyjątkowo gustowną stylizację wnętrzarską. Dodatkiem uzupełniającym wystrój mogą być także welurowe fotele w kolorze butelkowej zieleni od Max Winzer oraz bajkowe siedziska od czeskiej marki JELÍNEK, dostępne na Bonami.pl.

Elegancja we wnętrzu to już nie tylko stonowane barwy, ale prawdziwa zabawa intensywną kolorystyką. Dzięki Bonami.pl możemy być pewni, że w kwestii wyboru idealnej sofy i foteli możemy oddać się kreatywnemu szaleństwu, bez strachu o utratę dobrego smaku.

Ciemnoczerwona sofa trzyosobowa Max Winzer Ivette, Bonami.pl, cena 8719 zł
Ciemnozielona dwuosobowa sofa modułowa Vivonita Velvet Cube, Bonami.pl, cena 3939 zł
Czerwona sofa dwuosobowa Kragelund Ebeltoft, Bonami.pl, cena 3099 zł
Czerwona sofa dwuosobowa L’Officiel Kendall, Bonami.pl, cena 3409 zł
Czerwona sofa trzyosobowa Charlie Pommier Cavalier, Bonami.pl, cena 8969 zł
Czerwona sofa trzyosobowa Max Winzer Jeronimo, Bonami.pl, cena 7089 zł
Czerwona sofa trzyosobowa Max Winzer Norwin Velvet, Bonami.pl, cena 6739 zł
Czerwony fotel Cosmopolitan design Roma, Bonami.pl, cena 2289 zł
Czerwony fotel Kooko Home Slow, Bonami.pl, cena 1319 zł
Czerwony fotel Max Winzer Alessandro, Bonami.pl. cena 1499 zł
Czerwony fotel Max Winzer Camilla, Bonami.pl, cena 2959 zł
Musztardowa lewostronna sofa narożna Vivonita Milton, Bonami.pl, 3809 zł
Musztardowy fotel Vivonita Milton, Bonami.pl, cena 1569 zł
Zielona sofa dwuosobowa Max Winzer Medina, Bonami.pl, cena 4739 zł
Zielona sofa narożna lewostronna z regulowanym podłokietnikiem Max Winzer Terrence Williams, Bonami.pl, cena 6539 zł
Zielona sofa narożna z szezlongiem po prawej stronie MESONICA Puzo, Bonami.pl, cena 5199 zł
Zielona sofa trzyosobowa Max Winzer Orleans Velvet, Bonami.pl, cena 7179 zł
Zielony fotel JELÍNEK Candy, Bonami.pl, cena 6359 zł
Zielony fotel Max Winzer Agnetha Suede, Bonami.pl, cena 2999 zł
Zielony fotel Max Winzer Orleans Velvet, Bonami.pl, cena 4569 zł
Zielony fotel MESONICA Puzo, Bonami.pl, cena 2369 zł
Zielony fotel Støraa Amanda, Bonami.pl, cena 1049 zł
Żółta sofa dwuosobowa Windsor & Co. Sofas Neptune, Bonami.pl, cena 2679 zł
Żółta sofa trzyosobowa Cosmopolitan desing Munich, Bonami.pl, cena 3989 zł
Żółta sofa trzyosobowa House Nordic Monte, Bonami.pl, cena 2179 zł
Żółta sofa trzyosobowa La Forma Vinny, Bonami.pl, cena 3659 zł
Żółta sofa trzyosobowa Mazzini Sofas Cactus, Bonami.pl, cena 2959 zł
Żółty fotel House Nordic Monte, Bonami.pl, cena 1169 zł
Żółty fotel Mauro Ferretti Confort, Bonami.pl, cena 1349 zł
Żółty fotel z jasnobrązowymi nogami Max Winzer Clint Suede, Bonami.pl, cena 2329 zł

www.bonami.pl
https://www.facebook.com/BonamiPL

Bonami.pl oferuje klientom tematyczne kampanie, które są ograniczone czasowo, umożliwiając dokonywanie zakupów mebli, designerskich dodatków do mieszkania i oryginalnych artykułów codziennego użytku w domowym zaciszu. Codziennie aktualizowana oferta, prezentująca kolekcje i trendy z całego świata, znajduje się zarówno na www.bonami.pl, jak i profilu Facebook Bonami.pl. Do klubu Bonami należy ponad 800 tysięcy użytkowników.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy