Informacje

Ruszaj na święto designu i wnętrz.

Ruszaj na święto designu i wnętrz.
Ruszaj na święto designu i wnętrz. 6 października startują targi Warsaw Home! Niecałe 20 minut wystarczy, żeby z centrum Warszawy przenieść się w świat designu

Ruszaj na święto designu i wnętrz.

6 października startują targi Warsaw Home!

Niecałe 20 minut wystarczy, żeby z centrum Warszawy przenieść się w świat designu i trafić do królestwa wnętrz. Kursujące z centrum busy zawiozą wszystkich chętnych na targi Warsaw Home, gdzie można spotkać najlepszych polskich i światowych architektów i projektantów, poznać najnowsze trendy, zobaczyć na własne oczy, co teraz liczy się w świecie wyposażenia wnętrz – i znaleźć najlepsze rozwiązania do własnego domu.

Targi Warsaw Home w Warsaw Ptak Expo w podwarszawskim Nadarzynie startują już w najbliższy piątek i będą trwać cały weekend, od 6 do 8 października. W tym roku wystawcy zajmą niemal dwukrotnie większą niż w zeszłym roku przestrzeń – i będzie się na niej sporo działo. W trzech halach wystawienniczych na powierzchni prawie 70 tys. m2 wyznaczono cztery strefy tematyczne: Furniture, Furniture & Deco, Kitchen & Dining oraz Interior Finish. Warto zajrzeć do każdej z nich, bo zobaczymy tu produkty wielkich światowych marek i najlepsze polskie wzornictwo, firmy z tradycjami i debiutantów, ikony wzornictwa i praktyczne rozwiązania, ułatwiające życie na co dzień. Targi to również okazja do zakupów – rzeczy, w których się zakochamy, mogą wrócić razem z nami do domu.

Pełna lista wystawców:
http://warsawhome.eu/wystawcy/
Światowe gwiazdy w Polsce, Polska na światowym poziomie
Wystawcy i goście targów przyjadą z całego świata i z całej Polski, żeby zaprezentować design powstający z myślą o globalnym rynku i inspirowany tym, co lokalne. Wśród niekwestionowanych gwiazd, które wezmą udział w panelach dyskusyjnych i wykładach, pojawi się duet projektantów ze studia architektonicznego i projektowego Neri & Hu, holenderski designer i rzemieślnik w jednym Paul Heijnen i mistrz luksusowych francuskich tkanin i tapet Pierre Frey. Na targi przyjedzie też – już po raz drugi! – wielki Karim Rashid.

Polski design z roku na rok rośnie w siłę. Warsaw Home to okazja, żeby poznać lepiej polskich projektantów. Na targach będą obecni m.in.: Oskar Zięta, Tomek Rygalik, Robert Majkut, Krzysztof Kubasek, Maja Ganszyniec, Krystian Kowalski i Piotr Kuchciński. W piątek odbędzie się wykład Roberta Koniecznego – jednego z najbardziej znanych i nagradzanych polskich architektów.

Targom Warsaw Home towarzyszy Poland Design Festival, wydarzenie, podczas którego polscy designerzy, projektanci wnętrz, biura projektowe, przedstawią swoje usługi oraz produkty; zwiedzający będą mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji.

Pełen harmonogram wydarzeń:

http://warsawhome.eu/wp-content/uploads/2017/09/harmonogram_hala_f-1.pdf
http://warsawhome.eu/wp-content/uploads/2017/09/harmonogram_hala_d.pdf
Autobusem w świat designu
Osoby zainteresowane wzornictwem i szukające pomysłów na urządzenie wnętrz – każdy może zwiedzać targi, podziwiać tysiące zaprezentowanych produktów i rozwiązań i wziąć udział w dyskusjach i wykładach projektantów i architektów. Organizatorzy targów wzorem najlepszych światowych targów designu i wyposażenia wnętrz zadbali o kursujące wahadłowo busy, które co pół godziny – zaczynając od 9.30 i kończąc na 18.00 – będą woziły zwiedzających pomiędzy przystankiem pod Dworcem Centralnym (przystanek CENTRUM 06) a Warsaw Ptak Expo w Nadarzynie, gdzie odbywają się targi. Bezpłatne busy podjeżdżają pod same hale wystawowe, a później odwożą nasyconych wrażeniami gości z powrotem do Warszawy. Droga w jedną stronę zajmuje mniej niż 20 minut.

Rozkład autobusów:
http://warsawhome.eu/rozklad-autobusow/
Po więcej informacji zapraszamy www.warsawhome.eu, https://www.facebook.com/homewarsaw/ , https://www.facebook.com/polanddesignfestival/

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy