Informacje

Raumplus – klasyczne drzwi uchylne RPS

Raumplus – klasyczne drzwi uchylne RPS
Raumplus – klasyczne drzwi uchylne RPS RPS to nowoczesne fronty meblowe z ukrytymi zawiasami. Model jest odpowiedzią na coraz popularniejsze szafy i garderoby zamykane klasycznie.

Raumplus – klasyczne drzwi uchylne RPS

RPS to nowoczesne fronty meblowe z ukrytymi zawiasami. Model jest odpowiedzią na coraz popularniejsze szafy i garderoby zamykane klasycznie. Elegancki design drzwi to zasługa cienkiej aluminiowej ramy oraz niemal niewidocznych zawiasów.

Osoby planujące szafę lub garderobę mają coraz więcej możliwości wyboru wyglądu swojego mebla. Alternatywą dla szaf skrzętnie ukrywających zawartość za pełnymi drzwiami są modele- witryny. W przeciwieństwie do tradycyjnych rozwiązań, transparentne drzwi i półki dumnie eksponują kolekcję ubrań i dodatków. Charakterystyczne dla nich są montowane drzwi otwierane klasycznie, takie jak RPS marki Raumplus.

Model RPS posiada cienką aluminiową ramę anodowaną w kolorze srebrnym lub brązowym i minimalistyczny, naklejany na szybę uchwyt. Ważną rolę w drzwiach RPS pełnią zaawansowane techniczne detale, nadające całości elegancki, minimalistyczny styl. Najlepszy przykład to dwa niemal niewidoczne zawiasy ukryte w górnym i dolnym wieńcu szafy. Sposób w jaki Raumplus rozwiązuje mechanizm otwierania jest elegancką alternatywą dla stosowanych standardowo dużych zawiasów, przykręcanych trzema śrubami do ścianek mebla. Stabilna geometria aluminiowego profilu (dwie grubości: 22,5 i 29 mm) oraz wytrzymałe zawiasy dają skrzydło o maksymalnym wymiarze 250×62 cm. Zamawiane na wymiar drzwi RPS wykorzystać można również w mniejszych szafkach-witrynach na akcesoria. Stopień widoczności wnętrza szafy zależy od rodzaju użytego w drzwiach szkła oraz od zainstalowania oświetlenia w półkach lub drążkach. Lekki, neutralny design drzwi sprawia, że świetnie komponują się z różnymi rodzajami wykończeń regałów. Umożliwia to zaprojektowanie mebla idealnie dopasowanego do aranżacji domu, a także efektownego. www.raumplus.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy