Przedpokój

Przedpokój – wizytówką naszego domu

Przedpokój – wizytówką naszego domu
Informacja prasowa Przedpokój – wizytówką naszego domu Pierwsze wrażenie jest najważniejsze – także we wnętrzach. Dlatego urządzając dom nie zapominajmy o przedpokoju, któremu często poświęcamy

Informacja prasowa

Przedpokój – wizytówką naszego domu

Pierwsze wrażenie jest najważniejsze – także we wnętrzach. Dlatego urządzając dom nie zapominajmy o przedpokoju, któremu często poświęcamy zbyt mało uwagi. To błąd, ponieważ to tu pierwsze kroki kierują goście i wyrabiają sobie opinię na temat całego mieszkania.

Przedpokój to bardzo ważne pomieszczenia w naszym domu. Jednak zazwyczaj traktujemy go po macoszemu. Inwestujemy w urządzenie kuchni, łazienki czy salonu, zapominając o nadaniu charakteru temu pomieszczeniu. Te kilka metrów kwadratowych może wpłynąć na odbiór całego mieszkania. Powinien urzekać urodą, która będzie zapraszać gości do wewnątrz, a jednocześnie musi być funkcjonalny. Oprócz pojemnej szafy warto znaleźć miejsce na szafkę na buty, na której jednocześnie będziemy mogli położyć klucze czy torebkę, duże lustro i siedzisko, na którym wygodnie założymy buty. Jedno skrzydło szafy może być też schowkiem gospodarczym na odkurzacz, wiaderko czy mopa.

Ściany w przedpokoju mogą być narażone na zabrudzenia, dlatego warto zastosować materiały łatwe w utrzymaniu. Może to być fornir, materiałowy panel (to dość drogie rozwiązania) czy tańsza, ale efektowna cegła, np. BJM Bricks. Sprawdzi się ona zarówno w nowoczesnych czy klasycznych wnętrzach oraz industiralnych loftach. Płytki BJM Bricks wytwarzane są ze wzmacnianego gipsu z dodatkiem włókien, co przy niewielkiej grubości zapewnia im wysokość twardość i odporność na uderzenia. Umieszczone są na elastycznych arkuszach o powierzchni 0.21m2, dzięki czemu ich montaż jest szybki i bardzo prosty.
Wykorzystywana przy produkcji technologia zapewnia unikalność każdej płytki, nadaje im autentyczny wygląd oraz sprawia, że kolor pozostaje niezmienny. Każda płytka jest ręcznie barwiona, dzięki czemu na ścianie nie występuje „efekt szachownicy”. Ich wymiary zawierają się w przedziałach od 6,5 cm do 7,2 cm wysokości i od 23 cm do 23,5 cm szerokości. Ich grubość wynosi 6-9 mm.

Dla urozmaicenia wyglądu ściany, można je łamać podczas montażu i przyklejać jako połówki. Po zafugowaniu zaprawą cementową można je malować.
Cegły występują w kilku wersjach kolorystycznych: białej, szarej, piaskowej, rudej i czerwonej. Na życzenie Klienta BJM Bricks może wykonać cegłę w dowolnym odcieniu.
klatka schodowa ceg_y BJM Bricks proj. Micha_ Strawa

apartament ceg_y BJM Bricks - proj. Micha_ Strawa

BJM Bricks - proj. Maciej Brzostek 2

BJM Bricks - proj. Maciej Brzostek

BJM Bricks proj. Patrycja Dmowska

BJM Bricks proj. Maciej Brzostek 3

Cena: 55 zł/m2 – cegła biała, 60 zł/m2 – pozostałe kolory
www.bjm-bricks.pl

Produkty można zakupić przez stronę bjm-bricks.pl oraz najlepsze biura projektowe (lista biur dostępna na stronie internetowej).