Łazienka Łazienki

Prosty grzejnik łazienkowy z elektroniką

Prosty grzejnik łazienkowy z elektroniką
Prosty grzejnik łazienkowy z elektroniką Możemy wybrać grzejnik drabinkowy, który mimo swojej prostoty, nie jest pozbawiony elektroniki. Dostępny jest w wersji elektrycznej, z grzałką i

Prosty grzejnik łazienkowy z elektroniką

Możemy wybrać grzejnik drabinkowy, który mimo swojej prostoty, nie jest pozbawiony elektroniki. Dostępny jest w wersji elektrycznej, z grzałką i płynem grzewczym, jak i wodnej, którą podłącza się do C.O. Dzięki szerokości, która może wynieść jedynie 40 cm, wpasuje się do łazienek o małym metrażu.

Suszarka łazienkowa 2012 przeznaczona jest dla miłośników prostych i klasycznych form, z odrobiną elektronicznej ekstrawagancji. Grzejnik, który stworzy przyjazny klimat w łazience, ma typową konstrukcję drabinkową.

Wersja elektryczna lub wodna (C.O.).
Możemy wybrać grzejnik w wersji:
1. Elektrycznej.
Posiada grzałkę nurkową wykonaną z inoxu, natomiast jego korpus wypełniony jest płynem grzewczym (fluid). Dzięki bardzo dużej powierzchni grzewczej, energia zmagazynowana wewnątrz całego urządzenia, uwalniana jest do otoczenia stopniowo. Gwarantuje to jednakową temperaturę w każdej części pomieszczenia oraz wysoką jakość powietrza na wyjściu z urządzenia.

2. Wodnej.
Grzejnik podłączony jest do instalacji Centralnego Ogrzewania, która zasilana jest kotłem lub innym urządzeniem (kominek czy pompa ciepła). Dlatego ogrzewa jak typowy kaloryfer. Model 2012 Water jest odporny na korozję galwaniczną, która panuje szczególnie w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności.

Model Slim.
Wśród suszarek łazienkowych z tej serii znajdziemy także model Slim, którego szerokość wynosi jedynie 40 cm. Dzięki temu można zainstalować go tam, gdzie miejsca nie jest za wiele. Urządzenie to wpasuje się bez problemu do łazienek o małym metrażu.

Szybkie ogrzewanie i suszenie ręczników.
Grzejniki z oferty Atlantic Polska, mogą pracować z uwzględnieniem maksymalnych parametrów, aby w możliwie najkrótszym czasie:
– osiągnąć komfort cieplny
– wysuszyć ręczniki.
Po wykonaniu zadania samoczynnie powracają do normalnego cyklu pracy.

Dzięki funkcji Boost urządzenie pracuje z maksymalną mocą przez okres 2 godzin. Grzejnik może automatycznie załączać ten tryb, co 24 godziny, na okres 2 godzin. Umożliwia to suszenie ręczników każdego dnia tygodnia, o tej samej porze.

Suszenie ręczników kąpielowych lub drobnej bielizny ułatwia także specjalny wieszak, który łączy estetykę urządzenia z jego funkcjonalnością i komfortem.

Oszczędności dzięki sterowaniu aplikacją.
Aby zdalnie zarządzać pracą grzejnika 2012, przez telefon lub tablet, wystarczy dokupić centralkę systemu Cozytouch i podłączyć ją do routera internetowego. Następnie pobieramy darmową aplikację mobilną, która umożliwia szczegółową kontrolę parametrów pracy i bieżących kosztów eksploatacji.
Zarządzając pracą urządzenia z wykorzystaniem wszystkich jego funkcji sterowania, możemy w skali roku, zaoszczędzić do 25% energii.

Obudowę grzejników 2012 wykonano ze stali wysokogatunkowej, którą pomalowano lakierem epoxy-polyester. Ich moc, w zależności od modelu, wynosi od 300W do 942W, natomiast cena od 256 zł do 717 zł.

Więcej informacji nt. grzejników łazienkowych https://www.atlantic-polska.pl/produkty/

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy