Buty Obuwie

Poszukuj inspiracji, baw się pomysłami i spaceruj w gwiezdnym pyle.

Poszukuj inspiracji, baw się pomysłami i spaceruj w gwiezdnym pyle.
Gwiezdny pył i sneakersy W tym sezonie Converse sięga gwiazd. Iskrzące modele Converse Chuck Taylor All Star Sparkle Wash to połączenie najmodniejszych rockowych dodatków i

Gwiezdny pył i sneakersy

W tym sezonie Converse sięga gwiazd. Iskrzące modele Converse Chuck Taylor All Star Sparkle Wash to połączenie najmodniejszych rockowych dodatków i niepokornego ducha marki. Poszukuj inspiracji, baw się pomysłami i spaceruj w gwiezdnym pyle.
Metaliczne modele występują w wersji wysokiej i niskiej w trzech kolorach. Szare, czarne i bordowe sneakersy zostały oprószone gwiezdnym pyłem. Przetarcia na połyskującym płótnie podkreślają rockowy wygląd linii. Również podeszwy butów mienią się perłowym blaskiem. Czarny top, skórzane spodnie i gwiezdne sneakersy ? ten zestaw sprawdzi się w każdych okolicznościach.

Chuck Taylor All Star_C545027F_279PLN

Chuck Taylor All Star_C545023F_299PLN

Chuck Taylor All Star_C545024F_299PLN

Chuck Taylor All Star_C545025F_279PLN

Chuck Taylor All Star_C545026F_279PLN

Cena niskie Converse Chuck Taylor All Star Sparkle Wash: 279 pln
Cena wysokie Converse Chuck Taylor All Star Sparkle Wash: 299 pln

Więcej na www.converse.pl
Converse
Marka założona w 1908 roku zdobyła status ?America?s Original Sports Company?? i jest znana jako producent legendarnych linii takich jak Chuck Taylor All Star, Jack Purcell i CONS. Dziś Converse oferuje bogaty asortyment obuwia dla kobiet, mężczyzn i dzieci a także odzież i akcesoria. Produkty Converse są dostępne w sprzedaży detalicznej w ponad 160 krajach na całym świecie i 79 punktach sprzedaży należących do marki.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy