Moda moda damska

Nonszalancka elegancja w najnowszej kolekcji SU unusual woman.

Nonszalancka elegancja w najnowszej kolekcji SU unusual woman.
Nonszalancka elegancja w najnowszej kolekcji SU unusual woman. Najnowsza kampania wizerunkowa SU unusual woman jest niezwykle świeża i dynamiczna. Zachwyca subtelnością koronek i falban, królują

Nonszalancka elegancja w najnowszej kolekcji SU unusual woman.

Najnowsza kampania wizerunkowa SU unusual woman jest niezwykle świeża i dynamiczna. Zachwyca subtelnością koronek i falban, królują w niej pastelowe kolory, romantyczne kwiaty oraz ciekawe wzory. Jest więc elegancko i klasycznie, a zarazem delikatnie i jak zwykle kobieco. Można śmiało powiedzieć, że ta kolekcja jest idealnym połączeniem prostej, klasycznej formy z elementami subtelnej ekstrawagancji.

Przykuwającymi motywami są misterne drapowania i kuszące wycięcia, które są nonszalancką mieszanką aktualnych trendów z światowym szykiem. Wyszukane i klasyczne kroje przeplatają się z romantycznym i dziewczęcym stylem, tworząc w ten sposób stylizacyjny majstersztyk. Śmiało można powiedzieć, że kolekcja jest elegancka, a zarazem eteryczna i kobieca. Wszystkie ubrania charakteryzują się wyjątkową estetyką i jakością wykonania oraz wysokiej jakości tkaninami. Kolekcja adresowana jest do kobiet, które szukają światowych trendów w u polskich projektantów, a równocześnie przywiązują wagę do jakości i wygody.

www.su-online.pl
www.facebook.com/pg/suunusualwoman

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy