Informacje

My się zimy nie boimy!

My się zimy nie boimy!
Materiały prasowe, listopad 2019 r. My się zimy nie boimy! Nie daj się zaskoczyć zimie! Zadbaj o to, aby w Twojej garderobie znalazła się przynajmniej

Materiały prasowe, listopad 2019 r.

My się zimy nie boimy!

Nie daj się zaskoczyć zimie! Zadbaj o to, aby w Twojej garderobie znalazła się przynajmniej jedna ciepła kurtka, dzięki której chłodne dni przestaną spędzać Ci sen z powiek! Bogatą ofertę wygodnych i stylowych modeli znajdziesz w zimowej kolekcji OCHNIK!

Puchówka, czyli hit wybiegów sprzed kilku sezonów, niezmiennie pozostaje najmodniejszą kurtką na chłodne, zimowe dni. W zależności od upodobań możecie wybierać różne długości i fasony – od obszernych oversize’ów po dopasowane płaszcze w wersji midi czy wygodne, krótkie formy. Każda z nich gwarantuje nie tylko ciepło i wygodę, ale również niezwykle efektowny wygląd.

Klasycznie czy… z pazurem?
Jeśli jesteście zwolenniczkami klasycznej czerni, która świetnie pasuje do niemal każdej okazji, polecamy Wam oryginalne puchówki z jubileuszowej kolekcji Paprocki&Brzozowski x OCHNIK, zaprojektowanej na
30-lecie marki. Te kurtki z pewnością trafią do szaf fashionistek lubiących kolekcjonować ubrania z limitowanych serii! Ceny od 1119 zł.
Oprócz klasycznych modeli OCHNIK proponuje w tym sezonie także odważny, zwierzęcy deseń. Krótka kurtka, którą zdobi wzór w panterkę, została wypełniona ekologicznym puchem, dzięki czemu możecie ją kupić w bardzo atrakcyjnej cenie, już za 559,90 zł.
Błysk i blask
Ciekawostką w zimowej ofercie OCHNIK jest minikolekcja kurtek wykonanych z tkanin o metalicznym lub błyszczącym wykończeniu. Modele te mają obszerne, oversize’owe formy i dedykowane są paniom, które nie boją się trendów i lubią wyróżniać się z tłumu. W kurtce z tej linii, sprawiającej wrażenie ciepłej, błyszczącej kołderki, na pewno nie uda Wam się uniknąć zainteresowanych spojrzeń! Długie płaszcze z tej serii mają jeszcze jedną zaletę. Są to modele dwustronne, więc w zależności od upodobań i okazji możecie je nosić na odważną, srebrną stronę lub bardziej klasyczną, granatową. Ceny od 799,90 zł.

**
OCHNIK to polska firma z 30-letnią tradycją posiadająca sieć 100 Salonów Firmowych zlokalizowanych w najbardziej prestiżowych Centrach Handlowych w Polsce, prowadzi sprzedaż za pośrednictwem Internetu (www.ochnik.com) oraz Działu Sprzedaży B2B, oferującego produkty klientom korporacyjnym oraz instytucjonalnym.
OCHNIK to również ceniony pracodawca. W 2015 roku został liderem rankingu „Najlepsze Miejsca Pracy” przygotowywanego w oparciu o badanie prowadzone przez Instytut Great Place to Work®.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy