Informacje

Marka Chantelle w Złotych Tarasach

Marka Chantelle w Złotych Tarasach
Złote Tarasy rozszerzyły swoją ofertę bieliźniarską ? do grona najemców dołączyła marka Chantelle W Złotych Tarasach właśnie otworzył się kolejny butik z ofertą bieliźniarską dla

Złote Tarasy rozszerzyły swoją ofertę bieliźniarską ?
do grona najemców dołączyła marka Chantelle

W Złotych Tarasach właśnie otworzył się kolejny butik z ofertą bieliźniarską dla pań. Do grona najemców dołączyła Chantelle ? jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek w segmencie ekskluzywnej bielizny dla kobiet, a równocześnie jeden z wiodących producentów bielizny na świecie. Salon zlokalizowany jest na pierwszym poziomie Złotych Tarasów, w sąsiedztwie sklepu bynamesakke.

W nowo otwartym butiku znajdziemy bieliznę klasyczną, bieliznę nocną, rajstopy, pończochy oraz kostiumy plażowe. Bogata oferta pozwoli nam wybierać w produktach trzech marek ? słynącej z wyrafinowanych wzorów Chantelle, specjalizującą się
w ponętnych gorsetach, pasach do pończoch i koronkowych rajstopach Chantal Thomass oraz skierowaną do nieco młodszej grupy kobiet bieliźnie marki Passionata.

Marka słynie z profesjonalnego doradztwa w dziedzinie doboru bielizny, dlatego też każda konsultantka marki Chantelle jest przeszkolona w zakresie brafittingu. Usługa ta w salonie marki jest dostępna bezpłatnie.

Firma Chantelle jest jednym z wiodących na świecie producentów najwyższej jakości bielizny. Znana jest z innowacyjnych projektów wyznaczających często nowe trendyw branży bieliźniarskiej. Niepowtarzalne, wyrafinowane wzory oraz najwyższej jakości materiały przyciągają uwagę kobiet, które cenią sobie wygodę oraz elegancję. Ponadto Chantelle słynie z profesjonalnego doradztwa w dziedzinie doboru bielizny. Marka Chantelle łączy w sobie komfort, ponadczasowy styl i „francuski szyk”, ubierając kobiety od prawie 140 lat w piękną, dostosowaną do aktualnych trendów w modzie bieliznę. Produkty firmy Chantelle trafiają do ponad 100 krajów na całym świecie, co sprawia, że jest to jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek w segmencie ekskluzywnej bielizny dla kobiet.

15_N&M_ENCENS_cmjn-001-2015-03-24 _ 12_15_54-85

Double Je Talc-002-2015-03-24 _ 12_15_52-85

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy