Moda

Lookbook wiosna-lato 2015

Lookbook wiosna-lato 2015
Materiały prasowe, 30.01.2015 r. Pierwsze oznaki wiosny w salonach OCHNIK! Lookbook wiosna-lato 2015 Najnowsza kolekcja OCHNIK to trzy oryginalne linie ? Simply, Blog Spot, Waikiki

Materiały prasowe, 30.01.2015 r.

Pierwsze oznaki wiosny w salonach OCHNIK!

Lookbook wiosna-lato 2015

Najnowsza kolekcja OCHNIK to trzy oryginalne linie ? Simply, Blog Spot, Waikiki ? które składają się na energetyzujące połączenie niewymuszonej elegancji, wiosennej swobody i wyrazistego stylu. A wszystko to w zgodzie z najnowszymi trendami!

W wiosennej kolekcji znalazł się zarówno tradycyjny, skórzany asortyment marki, jak również wiele nowości, o które w ostatnim czasie OCHNIK wzbogacił swoją ofertę. Oprócz wiosennych kurtek wykonanych ze skóry marka proponuje lekkie okrycia nylonowe wypełnione gęsim puchem, idealne na chłodny początek wiosny. Do kolekcji OCHNIKA coraz śmielej wkraczają też dzianiny ? tym razem pod postacią bluzek i sukienek.

W nadchodzącym sezonie na wielu produktach będzie można dostrzec Wilgę ? nowy znak graficzny marki, który miał swą premierę w ubiegłym roku. Motyw Wilgi został wykorzystany do zaprojektowania m.in. dzianinowego T-shirtu, eleganckiej linii toreb i portfeli oraz jedwabnego szala z oryginalnym nadrukiem.

Pierwsze modele z kolekcji wiosna?lato 2015 trafiły do sprzedaży 30 stycznia. Pełna oferta marki na nadchodzący sezon dostępna będzie pod koniec lutego.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy