Informacje

Kuchnia na miarę potrzeb

Kuchnia na miarę potrzeb
Informacja prasowa Ilość i różnorodność materiałów wykończeniowych do kuchni może przyprawić o zawrót głowy. Na szczęście aranżując kuchnię nie musimy już wybierać pomiędzy estetyką a

Informacja prasowa

Ilość i różnorodność materiałów wykończeniowych do kuchni może przyprawić o zawrót głowy. Na szczęście aranżując kuchnię nie musimy już wybierać pomiędzy estetyką a trwałością użytych materiałów. Blaty, ścianki przyblatowe oraz płyty laminowane Pfleiderer pozwolą stworzyć kompleksową aranżację, i to dosłownie w każdym stylu.

Urządzając kuchnię musimy podjąć wiele decyzji – w jakim stylu będą meble, jak rozplanować ich układ w pomieszczeniu, jaki blat dobrać. W ofercie Pfleiderer znajdziemy wszystkie materiały niezbędne do stworzenia kuchennej zabudowy – od płyt potrzebnych do zbudowania korpusów szafek, po materiały wykończeniowe na ścianę nad blatem.

Solidna zabudowa

Podstawowym budulcem mebli kuchennych są płyty oraz blaty. To z nich tworzymy swoją wymarzoną zabudowę i to one również świadczą o jej trwałości. W ofercie Pfleiderer znajdziemy zarówno płyty laminowane DecoBoard, które doskonale sprawdzą się przy budowie korpusów i frontów mebli, ale również płyty HDF, które możemy wykorzystać jako dna szuflad oraz tył szafek. Bogata oferta struktur oraz dekorów pozwala na zaprojektowanie kuchni w każdym stylu. W ofercie Pfleiderer znajdziemy materiały zarówno do kuchni klasycznych, jak i super nowoczesnych. Idealnym przykładem jest laminat HPL Duropal XTreme, który zachwyca całkowicie matowym wykończeniem. Antyrefleksyjna powierzchnia pozwala uzyskać jednolitą kolorystykę na każdym elemencie kuchennego mebla. Co więcej, laminat jest odporny na ślady palców i tłuste plamy. Stanowi więc doskonałe wykończenie nowoczesnej kuchni.

Laminaty Duropal SolidColor, spełniające najwyższe wymagania w zakresie estetyki, to propozycja dla osób, które piękno we wnętrzu stawiają na pierwszym miejscu. Barwiony rdzeń laminatu gwarantuje jednorodną kolorystykę całej powierzchni, dzięki czemu możemy stworzyć monolityczną bryłę mebla bez widocznych krawędzi czy szczelin. To idealne rozwiązanie do wnętrz w stylu minimalistycznym. Laminaty Duropal SolidColor zapewniają także wieloletnią trwałość, bowiem zabezpieczane są wielowarstwową folią ochronną, która stanowi ochronę przed drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Dostępne w ośmiu uniwersalnych dekorach (Biel Krystaliczna U11026, Biel Arktyczna U11027, Biały Office U11525, Kaszmirowy Szary U12168, Szary Piaskowy U16001, Szary Jasny U12188, Czerń Wulkaniczna U12000 i Antracyt U12290), z łatwością dopasują się do aranżacji każdego wnętrza.

Trwały blat

Blat to najmocniej eksploatowana powierzchnia w kuchni, a intensywnie użytkowany może się szybko zniszczyć. Blaty Pfleiderer są jednak odporne na uszkodzenia mechaniczne, detergenty czy promienie UV. Wybierając blat Pfleiderer możemy być pewni, że decydujemy się na materiał solidny oraz trwały. Tym, którzy dodatkowo cenią sobie czystość w kuchni, Pfleiderer oferuje również blaty z powłoką antybakteryjną, dostępne w kolekcji Premium. Powłoka ta zapobiega rozmnażaniu się bakterii i przyczynia do większej czystości w kuchni. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie dochodzi do bezpośredniego kontaktu z żywnością. Jest to także produkt przyjazny dzieciom. Blaty z kolekcji Premium produkowane są na płycie P2 green, co gwarantuje bezpieczne użytkowanie nawet w miejscach o podwyższonej wilgotności. Oprócz kuchni, można stosować je również w łazienkach.

Piękna ściana

Drewno cieszy się niesłabnącą popularnością w aranżacji wnętrz kuchennych. Można je wykorzystać na frontach mebli, w formie dekoracyjnych dodatków, ale również na ścianie nad blatem. Ten ostatni sposób doda aranżacji kuchni szczególnego uroku. Naturalne deski niespecjalnie się jednak do tego nadają. Mogą wchłaniać wodę i brzydkie zapachy, a ponadto są trudne do utrzymania w czystości. Czym można je zastąpić? Rozwiązaniem są ścianki przyblatowe Pfleiderer, które przykleja się do ścian za pomocą kleju. Są one proste w montażu, charakteryzują się wyjątkową trwałością na działania mechaniczne, są odporne na wodę i wysokie temperatury. Dodatkową zaletą ścianek przyblatowych jest ich dostępność w pięknych, modnych dekorach i strukturach, które są kompatybilne z ofertą blatów kuchennych Pfleiderer. Tym sposobem możemy wykończyć ścianę nad blatem takim samym wzorem, jaki widnieje na blacie. To modne rozwiązanie, które optycznie powiększy każdą kuchnię.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy