Moda ModaSportowa

Kolekcja SELECT Tennis

Kolekcja SELECT Tennis
PUMA prezentuje kolekcję SELECT Tennis W nadchodzącym wiosenno-letnim sezonie PUMA sięga do swoich ikonicznych projektów, aby przywrócić kultowy model butów zaprojektowanych w latach 80. dla

PUMA prezentuje kolekcję SELECT Tennis

W nadchodzącym wiosenno-letnim sezonie PUMA sięga do swoich ikonicznych projektów, aby przywrócić kultowy model butów zaprojektowanych w latach 80. dla słynnego tenisisty Borisa Beckera. Kolekcja PUMA SELECT Tennis to szeroka oferta butów, ubrań i akcesoriów.

Już we wczesnych latach 60. projektanci marki PUMA zaczęli projektować idealne sportowe obuwie, uwzględniając szczególne potrzeby sportowców
w zakresie ergonomii i wygody butów. Specjalne poliuretanowe modele, wykonane z bardzo wysokiej jakości skóry, to buty idealnie dopasowujące się do kształtu stopy. Ta technologia pozwalała sportowcom, takim jak Boris Becker, na dłuższą i skuteczniejszą grę.

Model Boris Becker OG, największy hit kolekcji SELECT Tennis, był kultowym modelem butów noszonych przez tenisistów w latach 80., a także przez samego Beckera podczas jego zwycięstwa w Wimbledonie w 1985 roku. Doskonale dopasowane buty, zapewniając mu wysoki komfort, odmieniły grę, którą wszyscy z góry uważali za przegraną.

Kolekcja PUMA SELECT Tennis na wiosenno-letni sezon została przygotowana przez syna Borisa Beckera – Noah. Sięga ona do historycznego sportowego dorobku marki, jednocześnie łącząc ze sobą modę i streetwear’owy styl.

Model butów The Boris Becker OG z kolekcji PUMA SELECT Tennis jest dostępny w sprzedaży od 17 stycznia 2015.

CENA: 549 PLN

DYSTRYBUCJA:

Runcolors, Warszawa

???????????????????????

???????????????????????

???????????????????????

???????????????????????

???????????????????????

???????????????????????

???????????????????????

???????????????????????

???????????????????????

??????????????????????

???????????????????????

???????????????????????

???????????????????????

???????????????????????

O marce PUMA

PUMA jest jedną z wiodących marek sportowych na świecie, zajmującą się projektowaniem, rozwijaniem, sprzedawaniem i promocją obuwia, odzieży i akcesoria sportowych. Od ponad 65 lat, PUMA stworzyła bogatą historię projektów i produktów dla najszybszych zawodników na świecie. PUMA oferuje wydajność i produkty sportowe inspirowane stylem życia, w kategoriach takich jak: piłka nożna, bieganie, fitness, golf i sporty samochodowe. Stale angażuje się w ekscytującą współpracę
z renomowanymi firmami projektowymi, takimi jak Alexander McQueen i Mihara Yasuhiro ? przenosząc innowacyjne projekty i energiczny design do świata sportu. Grupa odzieżowa PUMA skupia w swoim port folio marki takie jak: PUMA, Cobra Golf, Tretorn, Dobotex oraz Brandon, dystrybuując swoje produkty do ponad 120 krajów, zatrudniając ponad 10 000 pracowników na całym świecie. Siedziba grupy odzieżowej PUMA mieści się w Herzogenaurach w Niemczech.
Więcej informacji na stronie internetowej http://www.puma.com

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy