Towary Wiadomości branżowe

Jeszcze tylko do niedzieli ?Kibicujemy z TEEKANNE? na Facebooku!

Już tylko trzy dni pozostały na wzięcie udziału w piłkarskim konkursie TEEKANNE na fan page`u marki! Specjalna aplikacja umożliwia włączenie się do walki o atrakcyjne nagrody! Zadanie konkursowe składa się z dwóch etapów. W pierwszym z nich uczestnik musi w czasie nie dłuższym niż 60 sekund ukończyć specjalną mini grę. Pokonanie tego wyzwania jest warunkiem,

Już tylko trzy dni pozostały na wzięcie udziału w piłkarskim konkursie TEEKANNE na fan page`u marki! Specjalna aplikacja umożliwia włączenie się do walki o atrakcyjne nagrody!

Zadanie konkursowe składa się z dwóch etapów. W pierwszym z nich uczestnik musi w czasie nie dłuższym niż 60 sekund ukończyć specjalną mini grę. Pokonanie tego wyzwania jest warunkiem, którego spełnienie przenosi gracza do drugiego etapu. Tam musi on dokończyć zdanie ?To ja zasługuję na wygraną, ponieważ??. Dalej wszystko jest już w rękach internautów ? otwarte głosowanie umożliwia docenienie najlepszej ich zdaniem odpowiedzi. Rozstrzygnięcie konkursu już w poniedziałek na fan page`u TEEKANNE.

Na zwycięzców czekają fantastyczne nagrody przygotowane przez firmę TEEKANNE – zegarek, zestawy porcelany, specjalne plecaki i szlafroki.

Aplikację ?Kibicujemy z TEEKANNE!? można znaleźć na oficjalnym fan page`u TEEKANNE Polska (facebook.com/herbatateekanne)

lub pod bezpośrednim adresem: facebook.com/herbatateekanne/app_730339527030634?ref=ts.  

Tam też dostępny jest szerszy regulamin konkursu.

Za realizację aplikacji odpowiada GRUPA 365 NET.


dostarczył infoWire.pl

Źródło TEEKANNE Polska. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy