Informacje

Jesienna garderoba nie musi być nudna

Jesienna garderoba nie musi być nudna
Informacja prasowa Warszawa, 11 września 2019r. Jesień to okres kiedy nasza garderoba przybiera bardziej stonowane kolory. Jaskrawe tony zieleni i żółci czy błękit odkładamy na

Informacja prasowa
Warszawa, 11 września 2019r.

Jesień to okres kiedy nasza garderoba przybiera bardziej stonowane kolory. Jaskrawe tony zieleni i żółci czy błękit odkładamy na bok na kilka miesięcy, by oddać się czerni i różnym odcieniom szarości. To naturalny proces, ale kto powiedział, że ubrania w tych kolorach muszą być nudne? Marka Venoflex, specjalnie na tę porę roku przygotowała linię rajstop i pończoch Floral Kokoon, by pokazać kobietom, że jesienne stylizacje też mogą zachwycić oryginalnością.

Jesienna nuda – nie ma mowy! Stylizacje na tę porę roku, za pomocą przemyślanych dodatków mogą stać się niebanalne. Oryginalna biżuteria, kolorowe apaszki, szaliki i rajstopy w ciekawe wzory każdemu strojowi dodają charakteru. Dlatego warto pomyśleć o takich, które będą w naszym stylu, ale też pokażą, że lubimy bawić się modą.

Modne wzory na rajstopach
Wygoda, ciepło, modny, wyjątkowy wzór na sezon 2019/2020, a do tego działanie kompresyjne – te wszystkie cechy łączą rajstopy i pończochy z limitowanej edycji Floral Kokoon Venoflex. Są wykonane z miękkiej i półprzezroczystej microfibry, co gwarantuje komfort w czasie codziennego użytkowania. Przeznaczone są do noszenia jesienią i zimą.

Wzmocnione okolice łuku stopy, zapobiegają uszkodzeniom. Rajstopy sprzyjają także łagodzeniu uczucia zmęczenia nawet w czasie wielogodzinnego przebywania w pozycji stojącej lub siedzącej. Piękny kwiatowy wzór nadaje całej stylizacji niebanalnego wyglądu. Dedykowane kobietom, które lubią być oryginalne i cenią sobie komfort i miękkość noszenia rajstop czy pończoch.

Floral Kokoon mają również zastosowanie, jako produkty przeciwżylakowe dostępne w drugiej klasie kompresji francuskiej, czyli 15-20 mmHg. Dzięki działaniu kompresji, czyli uciskaniu w odpowiednim miejscu i o odpowiednim stopniu powodują, że krew przepływa przez żyły w prawidłowy sposób.
Floral Kokoon Venoflex dostępne w sklepie Venoflex.pl od 21.09 do wyczerpania zapasów.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy