Informacje

Jak urządzić wspólne gniazdko na nowy początek

Jak urządzić wspólne gniazdko na nowy początek
Warszawa, 6 września 2017 r. Beckers: jak urządzić wspólne gniazdko na nowy początek Zamieszkanie z ukochaną osobą to dla związku bardzo ważny moment. Z jednej

Warszawa, 6 września 2017 r.

Beckers: jak urządzić wspólne gniazdko na nowy początek

Zamieszkanie z ukochaną osobą to dla związku bardzo ważny moment. Z jednej strony wypełniony jest mnóstwem pozytywnych emocji, ale z drugiej to czas, w którym musimy być gotowi na wiele kompromisów. W jednym mieszkaniu spotkają się bowiem dwa odrębne do tej pory światy i ich pogodzenie może się okazać nie lada wyzwaniem. Aby wspólne gniazdko dawało poczucie bezpieczeństwa i spełnienia, przy jego urządzaniu pod uwagę należy wziąć upodobania obojga partnerów. Kreując wymarzoną przestrzeń dla dwojga warto skorzystać z podpowiedzi ekspertów – Beckers dzieli się kolorystycznymi poradami psychologa.

Łazienka idealna dla pary
Gorący prysznic lub kąpiel to dobry sposób na wieczorny relaks i ukojenie zmysłów. Przyjemny klimat łazienki podkreśli odpowiednio dobrana kolorystyka. Beckers Designer Kitchen & Bathroom w odcieniu Simple w duecie z kojącą bielą White nada pomieszczeniu lekkości, równoważąc we wnętrzu męski i kobiecy styl. Całości harmonijnie dopełnią dwie bliźniacze umywalki i duże lustro, dzięki którym para uniknie porannych kolejek do łazienki.

Energetyczny salon
Według psychologa czerwień sprzyja namiętności, warto więc wykorzystać odrobinę jej mocy we wspólnym mieszkaniu. Pojedyncze elementy w salonie podkreślone energetycznym i żywym kolorem Red Deluxe będą na co dzień utrzymywać temperaturę związku. By jednak kolor ten nie działał zbyt pobudzająco i nie prowadził do niepotrzebnych sporów, dobrze jest połączyć go z łagodniejszymi barwami. Zestawienie kojarzonej z kobiecością, wyrazistej czerwieni ze spokojnymi odcieniami szarości Tender to również dobry sposób, by pogodzić we wnętrzu męskie i damskie gusta. Miłą atmosferę w salonie dodatkowo zapewni ciepło kominka, który nawet w nowoczesnej wersji nadaje pomieszczeniu przytulności.

Sypialnia ze smakiem
Subtelne beże i brązy w sypialni uspokoją emocje mijającego dnia, sprzyjając wyciszeniu przed nocnym odpoczynkiem. Neutralne barwy będą też umiejętnie łączyć męski i kobiecy charakter w wystroju. Przytulny nastrój stworzy ściana w kolorze Vanilla Muffin, na tle której świetnie prezentować się będą wszelkiego rodzaju dodatki czy dekoracje. Można też puścić nieco wodze fantazji i zaszaleć, dodając bardziej ekspresyjne barwy. Kontrastowe połączenie kolorów ziemi z wyraźnym odcieniem Wasabi wniesie odrobinę ciekawego smaczku do sypialni. Jeśli jednak preferujemy ciemniejsze tonacje, postawmy na turkusową zieleń Cleopatra. Do tego kilka dodatków w kolorze naturalnego drewna i gotowe. W sam raz by poczuć otulającą moc natury.

Więcej inspiracji można znaleźć na stronie www.beckers.pl.

***
Marka Beckers powstała w 1865 roku w Szwecji, obecnie jest częścią Grupy Tikkurila. Farby Beckers dostępne są w Skandynawii, a także w krajach Europy Wschodniej, na polskim rynku marka obecna jest od 1993 roku.

Beckers oferuje wysokiej jakości farby lateksowe i antyalergiczne do ścian i sufitów, a także wyroby przeznaczone do dekoracji i ochrony drewna, metalu i fasad. Produkty Beckers charakteryzują wysokie parametry techniczne i użytkowe. Są one przeznaczone zarówno do prostych, jak i zaawansowanych prac malarskich. Flagową linią marki jest rodzina wodorozcieńczalnych akrylowych farb Designer, dostępnych w gotowych kolorach oraz w wersji mieszalnikowej. Stworzone na bazie ekologicznych receptur farby Beckers łączą bezpieczeństwo stosowania i dbałość o środowisko z najwyższą jakością. Posiadają rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.

Więcej informacji na temat produktów znaleźć można pod adresem www.beckers.pl.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy