Wiadomości branżowe Zainteresowania i hobby

Jak bawić się z dziećmi w domu?

Jak bawić się z dziećmi w domu?
Jesienno-zimowe popołudnia i wieczory sprzyjają zabawom z dziećmi. Ekspertka podpowiada, jak umilić im czas i dobrze się przy tym bawić.Rodzice, którzy nie bawią się ze swoimi pociechami i pozostawiają je samym sobie, popełniają błąd. Ewelina Kukawska ze sklepu Smyk zaznacza, że takie zabawy budują więź rodzinną: „Jeżeli bawimy się z dzieckiem, spędzamy z nim dużo czasu, jest ono bardziej otwarte dla nas i bardziej nam ufa”.Zanim zaczniemy bawić się ze swoimi pociechami, powinniśmy zadbać o wybór odpowiednich zabawek. Bardzo dobrze sprawdzą się np. gry planszowe przeznaczone dla całej rodziny, gry kreatywne, jak quizy czy scrabble, oraz puzzle. „Klienci odchodzą od zabawek, którymi dzieci bawią się samodzielnie. Wolą spędzać czas razem z nimi” – mówi serwisowi infoWire.pl Ewelina Kukawska.Czasami mamie albo tacie zaczyna jednak brakować zapału i pojawia się znudzenie. Aby tego uniknąć, warto decydować się na takie zabawy, jakie nam samym sprawiały radość, kiedy byliśmy mali – radzi Ewelina Kukawska. Nie należy natomiast podejmować się tego, z czym sobie nie poradzimy lub co nas w ogóle nie bawi.

Jesienno-zimowe popołudnia i wieczory sprzyjają zabawom z dziećmi. Ekspertka podpowiada, jak umilić im czas i dobrze się przy tym bawić.

Rodzice, którzy nie bawią się ze swoimi pociechami i pozostawiają je samym sobie, popełniają błąd. Ewelina Kukawska ze sklepu Smyk zaznacza, że takie zabawy budują więź rodzinną: ?Jeżeli bawimy się z dzieckiem, spędzamy z nim dużo czasu, jest ono bardziej otwarte dla nas i bardziej nam ufa?.

Zanim zaczniemy bawić się ze swoimi pociechami, powinniśmy zadbać o wybór odpowiednich zabawek. Bardzo dobrze sprawdzą się np. gry planszowe przeznaczone dla całej rodziny, gry kreatywne, jak quizy czy scrabble, oraz puzzle. ?Klienci odchodzą od zabawek, którymi dzieci bawią się samodzielnie. Wolą spędzać czas razem z nimi? ? mówi serwisowi infoWire.pl Ewelina Kukawska.

Czasami mamie albo tacie zaczyna jednak brakować zapału i pojawia się znudzenie. Aby tego uniknąć, warto decydować się na takie zabawy, jakie nam samym sprawiały radość, kiedy byliśmy mali ? radzi Ewelina Kukawska. Nie należy natomiast podejmować się tego, z czym sobie nie poradzimy lub co nas w ogóle nie bawi.


dostarczył infoWire.pl

Źródło infoWire.pl. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy