Moda

Hamak na męskie klejnoty – światowy hit wkracza do Polski!

Hamak na męskie klejnoty – światowy hit wkracza do Polski!
Informacja prasowa Łódź, 20 listopada 2018 Hamak na męskie klejnoty – światowy hit wkracza do Polski! Chyba wszyscy pamiętają zeszłoroczną kampanię dotyczącą niezwykle prostego, nowatorskiego

Informacja prasowa
Łódź, 20 listopada 2018

Hamak na męskie klejnoty – światowy hit wkracza do Polski!

Chyba wszyscy pamiętają zeszłoroczną kampanię dotyczącą niezwykle prostego, nowatorskiego produktu – hamaka na biust. Stworzony został z myślą o kobietach z dużymi piersiami i okazał się hitem internetu. Niewiele osób wie natomiast, że znacznie wcześniej niż hamak na biust, powstał… hamak na męskie klejnoty!

Hamak na biust – hit czy kit?
Nowatorski biustonosz, który opanował sieć i stał się hitem wśród kobiet, przypomina ręcznik, który z dwóch stron podtrzymuje biust. Jest funkcjonalny, ponieważ wchłania wilgoć, wygodny, bo podnosi biust i go nie uciska. Mnóstwo kobiet chwali ten innowacyjny pomysł. Ma on jednak również przeciwników, którzy krytykują m.in. jego wygląd. Jak się jednak okazuje, to nie jedyny hamak podtrzymujący to, co ważne.

Masz jaja? Masz mieć Saxxy
Hamak na biust nie był pierwszym jaki został wymyślony w kontekście podtrzymywania ważnych części ciała! Ponad 10 lat temu powstały bowiem męskie majtki, których głównym elementem jest innowacyjny hamak. Ma on podtrzymywać męskie narządy i oddzielać je od nóg, zapewniając komfortowe noszenie w wygodnej kieszonce. Mężczyźni mogą więc zapomnieć o otarciach, braku wygody, czy przesuwających się z nogawki do nogawki klejnotach. Są one utrzymane w jednym miejscu i kołyszą się delikatnie w wygodnym, miękkim hamaku. Bo gdzie będzie im lepiej? Saxxy wykonano z miękkich materiałów, mają ciekawy, zróżnicowany design i robią prawdziwą furorę na świecie, podbijając serca i… klejnoty facetów z jajami. Teraz czas na Polskę!

Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.meskarzecz.com

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy