Styl życia Wiadomości branżowe

Grupa WP wspiera polskie żeglarstwo

Grupa WP wspiera polskie żeglarstwo
Grupa Wirtualna Polska została partnerem Kadry Narodowej Polskiego Związku Żeglarskiego. Wspierać też będzie Kadrę Młodzieżową i Juniorską. Rozpoczęta współpraca obejmuje również promowanie oraz popularyzowanie żeglarstwa wśród użytkowników Grupy WP.Grupa WP, w ramach podjętej współpracy sponsoringowej, wspomagać będzie kadrę narodową w nadchodzącym sezonie; zarówno podczas zawodów krajowych, jak i międzynarodowych, stając się docelowo partnerem PZŻ przed Igrzyskami Olimpijskimi 2016 w Rio de Janerio.Dzięki zawartej umowie wzbogacimy nasze serwisy sportowe o kolejne treści premium, z dyscypliny, która adresuje nie tylko rywalizację sportową na najwyższym poziomie, ale jest sama w sobie sposobem i stylem życia, realizowanym przez fantastyczne osobowości – mówi Dariusz Górzny, Dyrektor Działu Sport Grupy WP. – Będziemy więc dążyli do tego, by pokazać naszym czytelnikom żeglarstwo od kuchni, nie tylko same zmagania na akwenach. W serwisach sportowych udostępniać będziemy m.in. bezpośrednie relacje naszych reportów obecnych np. na Mistrzostwach Europy kl.

Grupa Wirtualna Polska została partnerem Kadry Narodowej Polskiego Związku Żeglarskiego. Wspierać też będzie Kadrę Młodzieżową i Juniorską. Rozpoczęta współpraca obejmuje również promowanie oraz popularyzowanie żeglarstwa wśród użytkowników Grupy WP.

Grupa WP, w ramach podjętej współpracy sponsoringowej, wspomagać będzie kadrę narodową w nadchodzącym sezonie; zarówno podczas zawodów krajowych, jak i międzynarodowych, stając się docelowo partnerem PZŻ przed Igrzyskami Olimpijskimi 2016 w Rio de Janerio.

Dzięki zawartej umowie wzbogacimy nasze serwisy sportowe o kolejne treści premium, z dyscypliny, która adresuje nie tylko rywalizację sportową na najwyższym poziomie, ale jest sama w sobie sposobem i stylem życia, realizowanym przez fantastyczne osobowości ? mówi Dariusz Górzny, Dyrektor Działu Sport Grupy WP. ? Będziemy więc dążyli do tego, by pokazać naszym czytelnikom żeglarstwo od kuchni, nie tylko same zmagania na akwenach. W serwisach sportowych udostępniać będziemy m.in. bezpośrednie relacje naszych reportów obecnych np. na Mistrzostwach Europy kl. RS:X we Włoszech czy z zawodów odbywających się w Polsce ? dodaje Górzny.

Serwisy sportowe Grupy WP stanowić będą kompendium wiedzy o wydarzeniach żeglarskich nadchodzącego sezonu. Kibice otrzymają dostęp do bieżących relacji z najważniejszych regat, wiadomości, terminarzy, klasyfikacji zawodników oraz informacji o osiągnięciach kadry narodowej. Nie zabraknie autorskich materiałów ? wywiadów, opinii ekspertów, ciekawostek oraz kontentu wideo.

W tym roku zdecydowaliśmy się na współpracę z Grupą WP i wspólnie będziemy pokazywać to, co na światowych wodach u Kadry Narodowej PZŻ Energa Sailing team Poland się dzieje. Mamy nadzieję, że nasze wspólne działania poszerzą krąg osób, dla których żeglarstwo to nie tylko pasja, ale również ciekawy i wartościowy sposób na życie. Żeglarstwo to fair play, to odwaga, to szacunek, to precyzja, to wyobraźnia, to wytrwałość i wyzwanie. To wartości które zamierzamy wspólnie promować– mówi Tomasz Chamera, Wiceprezes ds. sportu PZŻ.

Dodatkowo, Grupa WP wspierać będzie szereg programów realizowanych przez Polski Związek Żeglarstwa, w tym największy w Polsce program edukacji żeglarskiej dla najmłodszych.

 
 


dostarczył infoWire.pl

Źródło Wirtualna Polska SA. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy