Informacje

Firma Radaway zaprasza na święto polskiego designu

Firma Radaway zaprasza na święto polskiego designu
Wystawcy z branży wnętrzarskiej, pasjonaci trendów, a także architekci i projektanci – to właśnie z myślą o nich już po raz drugi organizowane są Międzynarodowe

Wystawcy z branży wnętrzarskiej, pasjonaci trendów, a także architekci i projektanci – to właśnie z myślą o nich już po raz drugi organizowane są Międzynarodowe Targi Wyposażenia Wnętrz Warsaw Home. W dniach 6-8 października Nadarzyn k. Warszawy zamieni się w stolicę designu użytkowego. Podczas targów ofertę komfortowych, nowoczesnych kabin prysznicowych oraz rozwiązania tworzone Na Miarę zaprezentuje polski producent – firma Radaway.
Zainspiruj się
O zasięgu i znaczeniu targów Warsaw Home najlepiej świadczą statystyki zeszłorocznej edycji – ponad 300 marek na 24 500 m2 powierzchni wystawienniczej i aż 25 000 odwiedzających. Targom towarzyszą liczne wydarzenia, skierowane zarówno do fanów designu, jak i praktyków aranżacji wnętrz. Poszukiwaczy oryginalnych inspiracji zaciekawi Poland Design Festival, którego motywem przewodnim będzie wzornictwo przemysłowe, dekoracje, architektura oraz grafika. Z kolei projektanci i architekci nie mogą przegapić ArchiDAY, czyli interaktywnego spotkania branżowego, którego formuła łączy zalety konferencji, warsztatów, wystaw i szkoleń. Na scenie głównej odbędą się wyjątkowe prelekcje w ramach Akademii Kompetencji Architekta – wywiady z przedstawicielami, twórcami marek i wykłady gości specjalnych. Podczas warsztatów Robert Majkut – znany polski designer, przedstawi definicję nowego luksusu, a o stylizacji i fotografii wnętrz opowiedzą szkoleniowcy i artyści.
Design made in Poland
Na tak wyjątkowym wydarzeniu nie może zabraknąć polskiego producenta nowoczesnych kabin prysznicowych. Firma Radaway zaprezentuje m.in. nowości i usługę grawerowania na szkle.
– Targi Warsaw Home to doskonała okazja do spotkań z architektami, partnerami, specjalistami z branży, jak również z osobami poszukującymi inspiracji. Podczas Warsaw Home zaprezentujemy m.in. wyjątkowe modele kabin oraz rozwiązania pozwalające na personalizację przestrzeni prysznicowej. Mamy nadzieję, że udział w targach zaowocuje nawiązaniem cennych biznesowych relacji, co z kolei przełoży się na wiele ciekawych projektów w przyszłości. Uczestniczymy także w równolegle odbywającym się wydarzeniu, jakim jest ArchiDAY. Podczas interaktywnych szkoleń oraz warsztatów ze stylizacji wnętrz, architekci i projektanci będą pracować na naszych modelach w wersji 3D – mówi Hanna Błaszak, ekspert firmy Radaway.
Podczas targów odwiedzający będą mogli zapoznać się z szeroką ofertą kabin polskiego producenta. Nie zabraknie modeli z takich serii, jak: Espera, Fuenta, Essenza, a także Arta – dedykowanej najbardziej wymagającym odbiorcom. Firma Radaway zaprezentuje także usługę laserowego grawerowania na szkle, która pozwala stworzyć oryginalną kabinę prysznicową i podkreślić indywidualny charakter wnętrza.
Radaway zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska nr C13 w hali D.

WARSAW HOME
06-08.10.2017
PTAK WARSAW EXPO
Aleja Katowicka 62
05-830 Nadarzyn

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy