Biblioteczka

Dwoje ludzi, dwie tajemnice… i świat medycyny

Dwoje ludzi, dwie tajemnice… i świat medycyny
Informacja prasowa z dnia 6.10.2015 r. Randall Wallance, Dotyk, liczba stron: 264, cena: 30,00 zł, ISBN 978-83-7516-764-1 Dwoje ludzi, dwie tajemnice… i świat medycyny Scenarzysta

Informacja prasowa z dnia 6.10.2015 r.

Randall Wallance, Dotyk, liczba stron: 264, cena: 30,00 zł, ISBN 978-83-7516-764-1

Dwoje ludzi, dwie tajemnice… i świat medycyny

Scenarzysta Bravehart – Randall Wallance tym razem postanowił napisać powieść, która w USA odniosła niebywały sukces. Dotyk to piękna i ciepła opowieść o miłości która potrafi przezwyciężać nawet największe przeszkody.

Bohaterka książki Lara Blair, wybitny chirurg, właścicielka firmy specjalizującej się w tworzeniu sprzętu umożliwiającego przeprowadzanie nowatorskich operacji, szuka rozwiązania skomplikowanego problemu medycznego. Poznaje Andrew Jonesa, niegdyś genialnego chirurga, który obecnie z tajemniczych przyczyn nie operuje pacjentów. Mikroskopijne rzeźby, precyzyjnie wykonane przez doktora przy użyciu sprzętu chirurgicznego, świadczą jednak o tym, że nadal jest on obdarzony dającym życie Dotykiem.

Andew i Lara pewnego dnia spotykają się i wkrótce stają się sobie bliscy. Andrew odnajduje nową miłość a piękna pani chirurg staje się radosna i po raz pierwszy w życiu bierze sobie wolne od niekończącej się pracy. Każdą możliwą chwilę spędzają razem, opiekując się potrzebującymi. Odkrywa „Siłę Cichego Dawania” – jeśli zrobimy jakikolwiek dobry uczynek nie ujawniając światu jego sprawcy, zapoczątkuje to reakcję łańcuchową.
Lekarka usiłuje namówić doktora Jonesa na współpracę. Poznaje jego sekret. Sama również nosi w sobie tajemnicę…
To doskonała lektura dla lubiących ciekawostki medyczne, trudne medyczne przypadki i realia szpitalne.

O autorze:
Randall Wallance jest scenarzystą, reżyserem, producentem i twórcą piosenek. Za scenariusz do filmu Braveheart – Waleczne Serce otrzymał nominacje do Oscara. Inne jego filmy to m.in. Pearl Harbor, Byliśmy żołnierzami, Człowiek w żelaznej masce i Niezwyciężony Secretariat.

image001

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy