Informacje

Dopasuj armaturę do swojego wnętrza

Dopasuj armaturę do swojego wnętrza
Łódź, 31 lipca 2019 Informacja prasowa Dopasuj armaturę do swojego wnętrza Istnieje bardzo wiele kierunków stylistycznych w aranżowaniu wnętrz. Pozwalają one na architektoniczne odwzorowanie naszej

Łódź, 31 lipca 2019
Informacja prasowa

Dopasuj armaturę do swojego wnętrza

Istnieje bardzo wiele kierunków stylistycznych w aranżowaniu wnętrz. Pozwalają one na architektoniczne odwzorowanie naszej osobowości, czy inspiracji. Niektórzy gustują w klasycznych stylach, inni, podążając za najnowszymi trendami, kreują przestrzeń, wykorzystując różnorodne kolory i faktury. W przypadku łazienek i kuchni istotną rolę w wizualnym odbiorze całości aranżacji odgrywa armatura sanitarna. Pozwala podkreślić styl danego pomieszczenia, a także stanowi wyróżniający się akcent wizualny. Jak zatem dobrać baterie do kolorów i faktur, które dominują w naszym wnętrzu?

Aranżuj z głową
Producenci armatury sanitarnej oferują obecnie wiele różnorodnych produktów, które charakteryzują się nowoczesnym designem oraz wielością wariantów kolorystycznych. Poza tradycyjnymi fakturami stali, czy chromu, armatura coraz częściej dostępna jest także m.in. w czarnej bądź białej kolorystyce, a także w soczystych barwach czerwieni lub żółtych, czy turkusowych odcieniach. Dzięki tej różnorodności mogą one stanowić istotny element całego wystroju, korespondując z okładzinami ścian, czy designem mebli.

Armatura – jaką wybrać?
W przypadku aranżacji, w której dominują dwa kolory (np. w zestawieniu biel-czerń), akcentem dynamizującym przestrzeń może być armatura o stalowej bądź chromowanej powierzchni (zob. seria ALEA marki Laveo). Te barwy doskonale sprawdzą się także w przypadku wystroju, w którym wykorzystane zostały okładziny drewniane lub imitujące drewno. Taki dobór akcesoriów pozwoli nam uzyskać nowoczesny i aktualnie bardzo modny, minimalistyczny wystrój. W aranżacjach, w których istotną rolę odgrywa zróżnicowana kolorystyka, dobrym wyborem są baterie utrzymane w odcieniach czerni oraz grafitu, które zostały wykorzystane m.in. w wielokrotnie nagradzanej serii PRETTO od Laveo. Cieszące się coraz większą popularnością ciemne barwy armatury nadają wnętrzu eleganckiego, nowoczesnego charakteru. Doskonale sprawdzą się także w towarzystwie drewnianych blatów. W kontekście wnętrz, zaaranżowanych przy wykorzystaniu pastelowych odcieni szarości, dobrym pomysłem na urozmaicenie wnętrza będzie armatura utrzymana w białych odcieniach, przełamanych chromowanymi akcentami (zob. seria LARGO od Laveo). Dzięki nim wnętrze nabierze wizualnej czystości i świeżości, co szczególnie w kontekście wystroju łazienek jest bardzo pożądanym efektem.

Odpowiednio skomponowana z całością aranżacji armatura może stanowić kluczowy element wystroju. Choć dominantą całej kompozycji wnętrza są okładziny ścian, czy podłóg, to właśnie dzięki bateriom możemy nadać przestrzeni dodatkowego charakteru.

Dodatkowe informacje:

Laveo to polska marka produktów wyposażenia wnętrz stworzona z myślą o tych, którzy cenią sprawdzoną jakość i nowoczesny design. Powstała w 2009 roku. W asortymencie marki dostępne są: baterie łazienkowe, natryski, baterie zlewozmywakowe, zlewozmywaki granitowe, okapy. Producent oferuje także akcesoria łazienkowe i kuchenne.
Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.laveo.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy