Mezoterapia Mezoterapia bezigłowa

Domowy gabinet kosmetyczny – Urządzenie do mezoterapii Garett Beauty Fresh Skin – młodsza skóra bez wychodzenia z domu.

Domowy gabinet kosmetyczny – Urządzenie do mezoterapii Garett Beauty Fresh Skin – młodsza skóra bez wychodzenia z domu.
Urządzenie do mezoterapii Garett Beauty Fresh Skin – młodsza skóra bez wychodzenia z domu. Garett Electronics, polska marka produktów do pielęgnacji urody w zaciszu domowym,

Urządzenie do mezoterapii Garett Beauty Fresh Skin – młodsza skóra bez wychodzenia z domu.

Garett Electronics, polska marka produktów do pielęgnacji urody w zaciszu domowym, wprowadziła na rynek urządzenie do mezoterapii bezigłowej Garett Beauty Fresh Skin.

Domowy gabinet kosmetyczny
Zatrzymać czas. To marzenie niejednej kobiety, której wydaje się, że tylko w ten sposób lub za pomocą zabiegów wykonywanych w gabinetach kosmetycznych może zachować piękną skórę. Choć to pierwsze nadal jest niemożliwe to dzięki rozwojowi technologii coraz więcej usług kosmetycznych możemy wykonać sami we własnym domu. Jednym z nich jest popularna wśród Polek mezoterapia bezigłowa. Od teraz można ją skutecznie i bezpiecznie wykonywać dzięki Garett Beauty Fresh Skin Regularne przeprowadzanie mezoterapii przynosi wiele korzyści: przywraca skórze jędrność, poprawia cyrkulację krwi, wspiera redukcję zmian pigmentacyjnych, trądzikowych i stanów zapalnych.

Przy wykorzystaniu Garett Beauty Fresh Skin substancje aktywne, znajdujące się w kosmetykach, są w skuteczny sposób dostarczane do głębszych warstw skóry i przyczyniają się do redukcji zmarszczek, cellulitu, rozstępów, blizn i przebarwień. Niezwykle przydatna jest również możliwość wykonania ciepłego kompresu. Pomaga on w oczyszczaniu i zwiększeniu wchłaniania substancji czynnych. Światło LED w jednym z trzech kolorów przyczynia się do niwelowania szeroko pojętych niedoskonałości cery.

Jak działa Garett Beauty Fresh Skin?
Garett Beauty Fresh Skin to innowacyjny produkt, który łączy różne technologie stymulujące skórę: wibracje soniczne, impulsy EMS, fale radiowe i terapię fotonową. Jest on niezwykle prosty w obsłudze. Wystarczy wybrać jeden z dostępnych trybów pracy, by postawić milowy krok w pielęgnacji twarzy. Można go wykonać na przykład z funkcją HOT, przeznaczoną do oczyszczania twarzy z makijażu. Wart uwagi jest też EMS, czyli tryb wibracyjny z elektrostymulacją, do napinania skóry, zwiększenia elastyczności i usprawnienia metabolizmu komórek. Kolejną opcją jest wybór działania wibracyjno-podgrzewającego. W tym trybie zaleca się użycie dodatkowych substancji aktywnych, np. serum, kremów, które dotrą do głębszych warstw skóry. Urządzenie dodatkowo ma wbudowaną lampę kosmetyczną, która ma działanie pielęgnacyjne. Sprzęt emituje światło w trzech barwach: czerwonej, niebieskiej i zielonej. Światło w czerwonym kolorze (R) ma wpływ na wybielanie i odnawianie skóry, zmniejszanie porów i zmniejszenie rozszerzonych naczyń krwionośnych. Dzięki zastosowaniu światła w niebieskim kolorze (B) wspomagamy usuwanie trądziku, zmniejszenie produkcji łoju skórnego. Zielone światło (G) doskonale sobie radzi z problemem przebarwień, nierówności w kolorycie skóry, ponieważ ma działanie rozjaśniające. By osiągnąć jeszcze lepszy rezultat, należy zastosować odpowiedni preparat z substancjami aktywnymi, dostosowany do indywidualnych potrzeb skóry.

Step by step

Niezależnie od wyboru programu, przy każdym z nich trzeba użyć wacika z płynem do demakijażu, by na początku oczyścić skórę. Następnie producent zaleca użycie kolejnego wacika z tonikiem. Wacik należy włożyć między głowicę a nasadkę. Kolejnym etapem jest nałożenie na skórę kremu lub emulsji, ponieważ skóra nie powinna być sucha podczas trwania zabiegu. Głowicą masującą należy wykonywać płynne ruchy od wewnątrz na zewnątrz twarzy oraz od dołu do góry.

Design i funkcjonalność w jednym

Garett Beauty Fresh Skin jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, ma ergonomiczny kształt, przez co urządzenie wygodnie trzyma się w dłoni, a sam zabieg jest jeszcze bardziej przyjemny. Warto zwrócić uwagę na prostotę obsługi. Ważne informacje wyświetlają się na ekranie LCD, a przyciski funkcyjne znajdują się na rękojeści. Urządzenie jest bezprzewodowe, dlatego można je zabrać ze sobą w każdą podróż.

Cena 259 zł

Zestaw zawiera:
• Urządzenie do mezoterapii Garett Beauty Fresh Skin
Nakładka magnetyczna do mocowania wacików kosmetycznych
• Kabel USB do ładowania urządzenia
Instrukcja obsługi w języku polskim

O Garett Electronics
Garett Electronics to młoda, polska marka, której celem jest dostarczanie zaawansowanych technologicznie oraz dostępnych dla każdego produktów. Ich wyróżnikiem jest funkcjonalność, nowoczesny design i jakość. Na uwagę zasługuje również różnorodność oferty – znajdziemy w niej między innymi smartwatche, słuchawki bezprzewodowe, czy kamery samochodowe. Marka nieustannie poszukuje nowych rozwiązań, by dostarczać odbiorcom, już nie tylko w Polsce, sprzęt dopasowany do dynamicznie zmieniającego się świata. W 2020 roku Garett wprowadził pierwsze urządzenia przeznaczone do pielęgnacji skóry. Ogromne zainteresowanie nowym asortymentem oraz pozytywne recenzje klientów dały impuls do regularnego poszerzania portfolio Garett Beauty. Za dobór produktów odpowiada zespół profesjonalistów, którym zależy na tym, by urządzenia Garett Electronics, dzięki nowoczesnym i bezpiecznym technologiom, ułatwiały życie i wyznaczały trendy. Zakup sprzętu to nie koniec procesu sprzedażowego, a dopiero początek wspólnej drogi klienta z producentem. Konsument ma zapewnione pełne wsparcie w trakcie eksploatacji produktów marki i może skontaktować się z zespołem Garett Electronics w wybrany przez siebie sposób.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy