Wystrój mieszkania Wystrój wnętrz

Ciepło i przytulnie na jesień

Ciepło i przytulnie na jesień
MATERIAŁ PORADNIKOWY, EMPIK Listopad 2014r. Ciepło i przytulnie na jesień Czasem bywa ?złota polska? i ciepła, ale raczej kojarzy się z szarością i niskimi temperaturami.

MATERIAŁ PORADNIKOWY, EMPIK
Listopad 2014r.

Ciepło i przytulnie na jesień
Czasem bywa ?złota polska? i ciepła, ale raczej kojarzy się z szarością i niskimi temperaturami. Na typową jesienną aurę jest sprawdzony sposób ? stworzyć w domowym zaciszu przytulny nastrój z wykorzystaniem różnych dekoracji i elementów wystroju. Ciepły koc, miłe w dotyku termofory, ulubiony kubek z wyborną herbatą?, a może lampion wypełniający nasz pokój przyjaznym światłem? Każdy z nas ma swoje sposoby na skuteczną poprawię wrażliwego na pogodę humoru. Jak przygotować wnętrza do jesiennej aury?

Jesienne światło
Zacznijmy od dostosowania domowej przestrzeni do jesiennego światła. Ozdobne i ciężkie letnie firanki warto wymienić na przepuszczające światło lżejsze wzory, dla których doskonałą oprawą będą ciepłe kolory zasłon. O ile w okresie lata stawiamy na lekkie zasłony albo z nich nawet rezygnujemy, jesienią i zimą są one sposobem na oddzielenie przytulnego świata naszych domów od kapryśnej pogody. Skoro światła za oknem i tak wiele nie ma, możemy się zdecydować na ciężkie pluszowe zasłony, które skutecznie ocieplą atmosferę, a także będą stanowić skuteczną barierę przed jesiennym chłodem.

Ciepło i wygoda
Aby ocieplić ?cztery kąty? najczęściej wystarczy kilka starannie dobranych dodatków. Pluszowe poduszki, miłe w dotyku narzuty, pledy i koce w ciepłych kolorach to idealne akcesoria do odpoczynku, które zmienią atmosferę w każdym mieszkaniu.

Salon zgodnie ze swoim przeznaczeniem jest przestrzenią wypoczynku. Dlatego ? o ile nie przyjmujemy codziennie gości ? w okresie jesienno-zimowym możemy pozwolić sobie na nieco mniej oficjalną atmosferę. Dobrej lekturze czy filmowi na DVD powinna towarzyszyć aromatyczna herbata w naszym ulubionym kubku. Na czas jesiennych i zimowych chłodów warto zaopatrzyć się także w ogrzewacze do dłoni, miłe w dotyku termofory oraz maskotki termiczne.
Wszystko to można znaleźć w kolekcji akcesoriów wnętrzarskich Empiku ?Ciepło i przytulnie?.

Zestaw ogrzewaczy

EMPIK_Ciep_o i przytulnie_aran_acyjne (1)

EMPIK_Ciep_o i przytulnie_aran_acyjne (2)

EMPIK_Ciep_o i przytulnie_aran_acyjne (3)

Kubek z _y_eczk_ (1)

Kubek z _y_eczk_ (2)

Kubek z przykrywk_

Kubek

Ogrzewacz (2)

Ogrzewacz (3)

Poduszka termiczna (1)

Poduszka termiczna

Poduszka wiewi_rka

Skarbonka

Stoper do drzwi

——————————————————–
Empik to największa i najlepiej rozpoznawalna sieć dystrybucji dóbr kultury, wiedzy i rozrywki na polskim rynku. Już od 65 lat jest stałym elementem kulturalnego krajobrazu Polski. W 200 salonach Empik oferuje swoim Klientom unikalny mix produktów: dziesiątki tysięcy książek, płyt z muzyką, filmów, gier multimedialnych, czasopism, dekoracji do domu, produktów i zabawek edukacyjnych, artykułów do relaksu i pielęgnacji, rozwoju własnego, gier planszowych i gadżetów podróżniczych a także bilety na różnorodne wydarzenia. Dla ponad 30 milionów klientów rocznie Empik jest swoistym przewodnikiem po tym, co w kulturze i rozrywce najmodniejsze i najbardziej godne uwagi.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy