Informacje

Ceramika Paradyż na Cersaie 2017

Ceramika Paradyż na Cersaie 2017
25 września w Bolonii rozpocznie się 35. edycja międzynarodowych targów płytek ceramicznych i wyposażenia łazienek Cersaie. Wydarzenie stanie się miejscem spotkań czołowych producentów branży ceramicznej

25 września w Bolonii rozpocznie się 35. edycja międzynarodowych targów płytek ceramicznych i wyposażenia łazienek Cersaie. Wydarzenie stanie się miejscem spotkań czołowych producentów branży ceramicznej z całego świata. Wśród nich nie zabraknie również Ceramiki Paradyż, która ponownie zaprezentuje swoje portfolio produktowe na międzynarodowej arenie.
Cersaie to prestiżowe i najważniejsze wydarzenie branżowe o charakterze handlowym. Targi są doskonałą okazją do przeprowadzenia wielu spotkań biznesowych oraz do zacieśniania współpracy z obecnymi kontrahentami i nawiązania kontaktów z potencjalnymi klientami. To także miejsce prezentacji najnowszych trendów w dziedzinie ceramiki i projektowania wnętrz.
Ceramika Paradyż w charakterze wystawcy uczestniczy w targach nieprzerwanie od 2001 roku, kiedy to jako pierwszy polski producent płytek ceramicznych została zaproszona do udziału w bolońskiej imprezie. Od 17 lat firma zaskakuje odwiedzających prezentując najnowsze rozwiązania technologiczne i nowoczesne wzornictwo. Podobnie jak rok temu, Ceramika Paradyż podczas tegorocznej edycji zaprezentuje swoją ekspozycję na stoisku wystawienniczym zajmującym powierzchnię 200m2. Tym razem firma zaprasza odwiedzających na spacer po mieście. Oryginalna koncepcja pozwoli zanurzyć się w kameralnych uliczkach zdobionych unikalnymi kolekcjami płytek. Wśród nich znaleźć będzie można zarówno nowości, jak i premiery produktowe. Cała ekspozycja została podzielona na strefy tematyczne. Dominować będzie wielkomiejski styl przełamany motywami ze świata fauny i flory. Nie zabraknie także klasyki w nowoczesnym wydaniu, inspiracji strukturą kamienia i delikatnego drewna oraz geometrycznych kształtów.

Zapraszamy do Bolonii w dniach od 25 do 29 września br. na stoisko Ceramiki Paradyż: Hala – 15 Stoisko – E20

Zapraszamy na www.paradyz.com oraz www.sklep.paradyz.com

Grupa Paradyż, w skład której wchodzą spółki Ceramika Paradyż Sp. z o.o. i Paradyż Sp. z o.o., to wiodący producent płytek ceramicznych w Polsce. Od 28 lat tworzy produkty zaprojektowanie świadomie i z odwagą jaka jest niezbędna do kreowania trendów. Kolekcje produktowe Grupy Paradyż są komplementarne, oferując klientom płytki ścienne, podłogowe oraz elementy ozdobne w wielu formatach. Zapleczem produkcyjnym Grupy Paradyż jest pięć zakładów, których parki technologiczne należą do najnowocześniejszych w Europie. Grupa Paradyż zatrudnia 1700 pracowników, będąc tym samym jednym z największych pracodawców w regionie. O sile przedsiębiorstwa stanowią trzy marki własne – Kwadro Ceramika skierowana do segmentu ekonomicznego, Paradyż oferująca szeroką paletę kolekcji w różnych stylach i formatach oraz My Way Paradyż Group – propozycja dla klientów, którzy poszukują indywidualnych i nowatorskich rozwiązań w zakresie wzornictwa. Grupa Paradyż śmiało sięga po najbardziej prestiżowe nagrody w dziedzinie designu i gospodarki – m.in. Red Dot Design Award 2016, tytuł Ambasador Polskiej Gospodarki 2016, Złote Godło w kategorii QI Product w konkursie Najwyższa Jakość Quality International, Wielka Perła Ceramiki UE 2016 z Diamentami oraz nagroda za kolekcję Elanda / Elando w międzynarodowym konkursie iF Design 2017. Liczne wyróżnienia potwierdzają przewodnią rolę Ceramiki Paradyż nie tylko na rodzimym rynku materiałów budowlanych i wyposażenia wnętrz. Grupa Paradyż to także wizytówka polskiego przemysłu na świecie, której produkty zyskują uznanie klientów w ponad 50 krajach świata.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy