Informacje

Beckers: wyjątkowy urok niebieskich wnętrz

Beckers: wyjątkowy urok niebieskich wnętrz
Warszawa, 9 grudnia 2019 r. Beckers: wyjątkowy urok niebieskich wnętrz Uspokaja i wycisza, ale też pobudza kreatywność i poprawia zdolność koncentracji. Niebieski to wyjątkowy kolor,

Warszawa, 9 grudnia 2019 r.

Beckers: wyjątkowy urok niebieskich wnętrz

Uspokaja i wycisza, ale też pobudza kreatywność i poprawia zdolność koncentracji. Niebieski to wyjątkowy kolor, który dzięki swoim pozytywnym właściwościom i dużej różnorodności odcieni bardzo dobrze sprawdzi się w domowych wnętrzach.

Bujając w obłokach
Nasycone odcienie niebieskiego, takie jak błękit paryski, doskonale nadają się do wykorzystania w sypialni. Zastosowanie odcienia Midnight z kolekcji Beckers Designer Collection na pojedynczej ścianie sprawi, że całe pomieszczenie zyska wyjątkowy nastrój i głębię, a jednocześnie nie przytłoczy domowników. Łącząc niebieski z jaśniejszymi akcentami z palety różu czy fioletów uzyskamy zestawienie kojarzące się z wielobarwnym niebem o zachodzie słońca, które zaprasza do nocnego odpoczynku.

Energetyczny total look
Choć wiele osób z rezerwą podchodzi do intensywnych kolorów obawiając się nadmiernego zaciemnienia mieszkania, to dzięki odpowiednio dobranym elementom wystroju możemy nadać pomieszczeniu żywy, energetyczny charakter. Wykorzystanie w aranżacji mebli i dekoracji w tej samej tonacji co ściany, doda wnętrzu ekstrawagancji i lekkości. W takim otoczeniu doskonale sprawdzą się też kontrastowe, na przykład czarno-białe dodatki, wyraźnie wyróżniające się na monochromatycznym tle.

Więcej wnętrzarskich inspiracji z wykorzystaniem odcieni niebieskiego i nie tylko można znaleźć na stronie: www.beckers.pl/inspiracje.

***

Marka Beckers powstała w 1865 roku w Szwecji, obecnie jest częścią Grupy Tikkurila. Farby Beckers dostępne są w Skandynawii, a także w krajach Europy Wschodniej, na polskim rynku marka obecna jest od 1993 roku.

Beckers oferuje wysokiej jakości farby lateksowe i antyalergiczne do ścian i sufitów, a także wyroby przeznaczone do dekoracji i ochrony drewna, metalu i fasad. Produkty Beckers charakteryzują wysokie parametry techniczne i użytkowe. Są one przeznaczone zarówno do prostych, jak i zaawansowanych prac malarskich. Flagową linią marki jest rodzina wodorozcieńczalnych farb Designer, dostępnych w gotowych kolorach oraz w wersji mieszalnikowej. Stworzone na bazie ekologicznych receptur farby Beckers łączą bezpieczeństwo stosowania i dbałość o środowisko z najwyższą jakością. Posiadają rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.

Więcej informacji na temat produktów znaleźć można pod adresem www.beckers.pl.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy