Informacje

AUTOLOGIC Therapy (CE) – osocze bogatopłytkowe

AUTOLOGIC Therapy (CE) – osocze bogatopłytkowe
AUTOLOGIC Therapy (CE) – osocze bogatopłytkowe – „Gwiazda”, która od lat nie schodzi ze sceny, lecz błyszczy coraz JAŚNIEJ Współczesna medycyna przeciwstarzeniowa oferuje szeroki wachlarz

AUTOLOGIC Therapy (CE) – osocze bogatopłytkowe –
„Gwiazda”, która od lat nie schodzi ze sceny, lecz błyszczy coraz JAŚNIEJ

Współczesna medycyna przeciwstarzeniowa oferuje szeroki wachlarz technologii i procedur zabiegowych, dzięki którym możliwe jest przywrócenie młodszego wyglądu oraz spowolnienie procesu starzenia niemal w każdym wieku, bez względu na stan i kondycję skóry. Dzięki ogromnej różnorodności najnowocześniejszych rozwiązań i zabiegów Anti Aging jesteśmy w stanie redukować i spłycać zmarszczki, przywrócić prawidłowy owal twarzy zniekształcony siłami grawitacji, subtelnie i bez zmiany rysów twarzy możemy odzyskać dawną wolumetrię kości policzkowych i ust, utraconą poprzez zanik tkanki tłuszczowej, mięśniowej i kostnej, jak również nadać skórze dawny blask i równomierny koloryt, redukując jej przebarwienia.
Najistotniejszy jest jednak właściwy i indywidualny dobór zabiegu do potrzeb danego pacjenta. Warto więc wybrać się to doświadczonego i „sprawdzonego” lekarza i gabinetu Anti Aging. Tylko dzięki temu będziemy mieli pewność, że w sposób bezpieczny, naturalny i skuteczny uzyskamy zamierzone rezultaty, a tym samym spełnimy swoje „marzenia” o pięknym młodzieńczym wyglądzie.
Wśród aktualnie popularnych zabiegów Anti Aging znajdziemy m.in. iniekcje kwasem hialuronowym potocznie zwane „wypełniaczami”. W zależności od stopnia sieciowania kwasu hialuronowego oraz głębokości i miejsca jego podania możemy uzyskać efekt redukcji zmarszczek zarówno tych płytkich, jak i głębokich. Produkty te dają również możliwość zwiększenia wolumetrycznego, czy też nawilżającego i rewitalizującego w przypadku, gdy podamy je w formie mezoterapii. Zarówno produktów aplikowanych do skóry, jak i technik ich podawania jest bardzo wiele.
Świat zabiegów Anti Aging rządzi się podobnymi prawami jak świat mody, czy też kosmetyki, makijażu, fryzur itd. W jednym sezonie HITem będzie styl sportowy i kolor pastelowy, w innym styl elegancji oraz beże i brązy, raz panuje moda na tipsy i doczepiane rzęsy, innym razem naturalna pielęgnacja paznokci i subtelne podkreślenie własnej długości rzęs.
W medycynie przeciwstarzeniowej istnieją jednak zabiegi znane i sprawdzone od lat, które można określić jako cudowne i ponadczasowe GWIAZDY, które były, są i zawsze będą. Gwiazdy, które nigdy nie przeminą, bo są naturalne, bezpieczne, a ich skuteczność jest udowodniona licznymi badaniami klinicznymi. Co więcej, są to GWIAZDY, które nie świecą wciąż tak samo, lecz coraz jaśniej, bo wciąż pojawiają się nowe dowody naukowe potwierdzające ich wysoką skuteczność i zupełnie nowe wskazania w ich już szerokim zastosowaniu.
Taką GWIAZDĄ jest autologiczna terapia osoczem bogatopłytkowym AUTOLOGIC Therapy PRP (CE). Tym co ją wyróżnia jest sposób pozyskiwania produktu, który będzie aplikowany w naszą skórę. Autologiczne osocze bogatopłytkowe pochodzi jak sama nazwa wskazuje z „naszego wnętrza” – pochodzi od nas, a następnie odpowiednio przez lekarza „opracowane” do nas wraca, czyniąc nieomal „cuda”. Docenili ją nie tylko celebryci w Hollywood, ale i nasi polscy, jak m.in. Joanna Krupa, Agnieszka Włodarczyk czy Maja Sablewska.
Biostymulująca siła komórek macierzystych w terapii AUTOLOGIC PRP. Na czym polega?

Terapia skierowana jest przede wszystkim do osób szczególnie ceniących sobie naturalne metody, poprzez które osiągnąć można bardzo dyskretne, subtelne i delikatne rezultaty widoczne jako przywrócenie młodzieńczego piękna, a nie zmianę rysów twarzy. AUTOLOGIC Therapy PRP to również szansa na skorzystanie z zabiegów Anti Aging dla pacjentów o wysokiej wrażliwości, jak na przykład coraz częściej spotykanej reakcji alergicznej na różnorodne alergeny.

Wyjątkowa skuteczność zabiegu AUTOLOGIC PRP CE oparta została na dobroczynnych właściwościach osocza bogatopłytkowego, które na potrzeby terapii pozyskiwane jest bezpośrednio z krwi pacjenta, a następnie podawane do skóry bardzo różnymi technikami iniekcyjnymi w zależności od wskazania i sposobu przygotowania autologicznego preparatu PRP.

Skoncentrowane w osoczu PŁYTKI KRWI oraz aktywowane przez nie CZYNNIKI WZROSTU odgrywają fundamentalną rolę w terapii AUTOLOGIC. Autologiczny koncentrat płytek krwi to prawdziwy „skarbiec” wielu substancji biologicznie czynnych, wśród których wyróżniamy m.in. 7 płytkowych czynników wzrostu. Uwalniane w procesie krzepnięcia krwi stymulują fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych i elastyny oraz tworzenia sieci nowych, zdrowych naczyń krwionośnych.

Zastosowanie terapii AUTOLOGIC w miejscach wymagających rewitalizacji wspomaga miejscowe procesy bioregeneracyjne. Dzięki autologicznej odbudowie komórkowej skóra w naturalny sposób staje się trwale zregenerowana i odbudowana, jej koloryt jest bardziej ujednolicony, a dotychczasowe zmarszczki wygładzone. Co więcej, zdecydowanej poprawie ulegają także elastyczność, napięcie oraz gęstość skóry, co czyni ją dogłębnie ujędrnioną i zauważalnie odmłodzoną.

Autologiczne osocze bogato płytkowe wykazuje wysoką skuteczność m.in. w przypadku:
✓ Zmarszczek zlokalizowanych wokół delikatnych okolic oczu, ust, twarzy, szyi, dekoltu i dłoni;
✓ Suchości, wiotkości oraz braku elastyczności skóry;
✓ Nierównomiernego kolorytu, widocznych oznak zmęczenia;
✓ Skóry trądzikowej, poszerzonych porów, blizn po trądziku;
✓ Rozstępów oraz trudno gojących się ran

Terapia AUTOLOGIC PRP CE stanowi także doskonałe wsparcie w profilaktyce i leczeniu chorób skóry głowy – hamowaniu wypadania włosów oraz leczeniu łysienia. W przypadku tego schorzenia stymulacja komórek macierzystych pozwala zahamować wypadanie oraz powoduje szybki odrost większej liczby zdrowych i mocniejszych włosów. Zabieg polecany jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

AUTOLOGIC CREAM – autologiczny krem dopasowany do potrzeb

Doskonałym uzupełnieniem zabiegów jest AUTOLOGIC Cream – wskazany do regeneracji i odbudowy skóry, łagodzenia podrażnień i mikrourazów, głębokiego nawilżenia, codziennej pielęgnacji skóry bardzo suchej i wrażliwej, redukcji wiotkości, przywrócenia jędrności i elastyczności oraz zmniejszenia widoczności zmarszczek. Stosowany regularnie skraca czas rekonwalescencji pozabiegowej, intensyfikuje działanie terapii rozpoczętej w gabinecie medycznym, przedłużając czas trwania efektów. Jednym z bardzo istotnych składników kremu Autologic są roślinnego pochodzenia komórki macierzyste pozyskiwane z magnolii i fikolu, które maja za zadanie chronić nasze własne komórki macierzyste i stymulować je do odbudowy i regeneracji. Cena AUTOLOGIC Cream to około: 250 – 350 zł / 50 ml

Efektywność działania terapii AUTOLOGIC PRP CE w dziedzinie medycyny estetycznej została doceniona przez specjalistów ze względu na jej wszechstronność, kompleksowość, małoinwazyjność, dobrą tolerancję przez pacjentów i maksymalne efekty, bez ryzyka działań niepożądanych. Zabieg otrzymał prestiżowe wyróżnienie – Perłę Dermatologii Estetycznej 2014 w kategorii „Zabieg Roku 2014”, co stanowi potwierdzenie jego innowacyjności, skuteczności oraz bezpieczeństwa.

DYSTRYBUTOR:
BD AESTHETIC, www.bdaesthetic.com

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy