Informacje

3 domowe akcesoria, które pokocha Twój czworonożny pupil. Musisz je mieć!

3 domowe akcesoria, które pokocha Twój czworonożny pupil. Musisz je mieć!
3 domowe akcesoria, które pokocha Twój czworonożny pupil. Musisz je mieć! 2022-10-20 Posiadanie czworonoga niewątpliwie przynosi wiele radości płynącej ze wspólnej zabawy, spacerów oraz opieki

3 domowe akcesoria, które pokocha Twój czworonożny pupil. Musisz je mieć!

2022-10-20

Posiadanie czworonoga niewątpliwie przynosi wiele radości płynącej ze wspólnej zabawy, spacerów oraz opieki nad małym przyjacielem. W trosce o nasze ukochane pupile, Salony Agata wprowadziły do oferty kolekcję produktów dedykowanych właśnie im. Część nowości dostępna jest w sklepach stacjonarnych, a z całym asortymentem przeznaczonym dla czworonożnych przyjaciół można zapoznać się na stronie internetowej marki.

W nowej kategorii dostępnej w ofercie marki znalazły się przedmioty takie jak wygodne legowiska, składana rampa, miski czy kuwety. Wykonane z solidnej jakości materiałów produkty zagwarantują zwierzętom komfort przebywania w domu, a ich właścicielom spokój, że pupilom niczego nie brakuje.

Drewniany domek i legowisko

Psy są zazwyczaj wulkanami energii. Po długich spacerach oraz intensywnej zabawie potrzebują miejsca, w którym mogą odpocząć. Spokój zapewni im na przykład przytulny, drewniany domek – jego wnętrze wypełnione jest umożliwiającym wygodny wypoczynek materacem z pianki o grubości 3 cm, który z zewnątrz okrywa przyjemny, welurowy pokrowiec. Dzięki temu, że produkt wykonano ze sklejki brzozowej, zachwyca on swoim naturalnym wyglądem i jest estetycznym dodatkiem aranżacyjnym we wnętrzu. Doskonałym rozwiązaniem wypoczynkowym będzie też drewniane legowisko z poduchą Sparky. Wysokie ścianki wyraźnie odgrodzą terytorium zwierzaka, a dodatkowa warstwa sklejki na spodzie zapewni izolację od chłodnej podłogi. Dołączona do zestawu poduszka sprawi, że pies będzie mógł wygodnie odpocząć i zebrać siły do zabawy. Zarówno domek, jak i legowisko dostępne są w trzech rozmiarach: S, M oraz L. Najlepiej będą się w nich czuły rasy małe oraz średnie.

Rampa – ułatwia pieskie życie

Ten produkt zaprojektowany został z myślą o zwierzętach, które ze względu na swój wiek lub anatomiczną budowę mogą mieć problemy np. z zeskakiwaniem z kanapy lub z wchodzeniem na nią. Dzięki antypoślizgowej powierzchni oraz stabilizującym, silikonowym podkładkom, poruszanie się po tej platformie jest całkowicie bezpieczne. Ponadto jest to produkt uniwersalny, który nada się do każdego wnętrza – regulowana wysokość pozwala dopasować ustawienie pod rozmiar każdego mebla wypoczynkowego. Dodatkowym atutem jest łatwość przechowywania – rampa składa się na płasko, więc bez problemu można przechowywać ją na przykład pod kanapą czy w szafie. Produkt utrzyma ciężar do 60 kilogramów, więc mogą z niego korzystać zwierzaki o różnych gabarytach.

W trosce o zdrowe posiłki

Zwierzęta to zazwyczaj ogromni miłośnicy jedzenia. Ich ekscytacja często powoduje, że przypadkowo przesuwają miski, wysypując karmę i wylewając wodę na podłogę. Stojak z silikonowymi podkładkami antypoślizgowymi pomoże utrzymać naczynia w jednym miejscu. Odpowiednio dobrana wysokość wpłynie nie tylko na wygodę i porządek, lecz także będzie korzystna dla prawidłowej postawy zwierzaków. Produkt umożliwia jedzenie bez konieczności pochylania głowy i zginania łap. Docenią go więc szczególnie psy z chorymi stawami, słabszym kręgosłupem lub problemami z przełykiem.

Akcesoria nie tylko dla psów

Na stronie internetowej Salonów Agata znaleźć można produkty przeznaczone również dla kotów. Warte uwagi są na przykład zamykane kuwety. W ich pokrywach znajdują się klapowe drzwiczki, które ułatwiają sprzątanie. Umieszczono w nich również filtr z aktywnym węglem, który niweluje nieprzyjemne zapachy. W ofercie znaleźć można również podwójne miski czy praktyczne pojemniki na karmę.

Czworonogi dają nam wiele radości, sprawiają, że czujemy się lepiej i obdarowują nas bezgraniczną miłością. Dlatego dbajmy o nie właściwie oraz zapewnijmy im wszystko to, czego potrzebują. Cała oferta dedykowana zwierzętom dostępna jest na stronie www.agatameble.pl. Domek, legowisko oraz rampę można znaleźć również w sklepach stacjonarnych.

O Agata S.A.:Agata S.A. to polska sieć wielkopowierzchniowych salonów mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz w Polsce; obejmująca 32 wielkopowierzchniowe salony zlokalizowane zarówno w dużych, jak i średnich miastach w całym kraju. Agata S.A. poprzez punkty sprzedaży detalicznej i e-commerce oferuje kolekcje do pokoju dziennego, dziecięcego, sypialni, jadalni i kuchni, a także szeroką gamę produktów i akcesoriów do aranżacji wnętrz. Marka zapewnia dostęp do artykułów ponad 250 krajowych i zagranicznych producentów kilkudziesięciu marek własnych oraz szerokiego grona doradców, projektantów i ekspertów.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy