Organiczna Woda Kwiatowa

Wrocław, 26.11.2018
INFORMACJA PRASOWA
MARKA: Ol’Vita
ASORTYMENT: Organiczna Woda Kwiatowa Różana Ol’Vita – 100 ml

Woda różana organiczna marki Ol’Vita – Naturalny kosmetyk o cudownym zapachu i mocy właściwości dla każdego rodzaju cery

Organiczna Woda Kwiatowa Różana marki Ol’Vita to bogaty hydrolat różany z róży damasceńskiej. Jest w 100% naturalnym i organicznym produktem, który doskonale nadaje się do pielęgnacji każdego rodzaju cery. W szczególności polecany jest skórze suchej oraz wrażliwej.
Woda różana to kosmetyk wyjątkowo przyjemny i łatwy w użyciu. Cudowny zapach rozpieszcza zmysły, a składniki koją skórę pielęgnując ją i odżywiając. Wodę różaną można stosować bezpośrednio spryskując ciało, twarz, a także włosy, lub łączyć z innymi kosmetykami np. z glinkami kosmetycznymi. Hydrolat z róży odświeża, pielęgnuje, nawilża i koi podrażnienia. Przypisuje mu się także właściwości antyoksydacyjnie i oczyszczające oraz wzmacniające naczynia krwionośne. Jest lekki i odżywczy, świetnie nadaje się do codziennej pielęgnacji.
Organiczna Woda Kwiatowa Różana marki Ol’Vita jest 100% naturalna, nie zawiera konserwantów i barwników. Dostępna jest w poręcznym, ciemnym opakowaniu z atomizerem. Produkt należy przechowywać szczelnie zamknięty.

Marka: Ol’Vita
Pojemność: 100 ml
Sugerowana cena: ok 19 zł
www.Ol’Vita.pl

*Ol’Vita jest polską firmą rodzinną założoną w 2004 roku. Działalność firmy opiera się na pasji i wieloletnim doświadczeniu w przetwórstwie i technologii tłoczenia olejów oraz skupie i kontraktacji nasion. Ol’Vita specjalizuje się głównie w tłoczeniu na zimno najwyższej jakości olejów, wykorzystując do tego najnowsze technologie dostępne na rynku. Wiedza, doświadczenie i zaawansowane technologicznie możliwości wytwarzania pozwalają na uzyskanie produktów o wybitnie wysokiej jakości i stabilności. Aktualnie Ol’Vita posiada w ofercie 40 rodzajów olejów spożywczych zimno tłoczonych, nieoczyszczonych, nierafinowanych. Zdobyły one uznanie i zaufanie zarówno wśród klientów w Polsce, jak i wielu innych krajach. Dodatkowo w ofercie firmy znajduje się szeroki wachlarz nasion, pestek, błonników, białek roślinnych i olejów w kapsułkach, a także ponad 40 naturalnych produktów kosmetycznych, między innymi oleje i olejki kosmetyczne, glinki, peelingi, masła i wiele innych. Misją firmy jest dostarczanie klientom produkty wartościowe, naturalne o wybitnej jakości i bezpiecznym składzie bez udziału konserwantów, sztucznych barwników i aromatów. Ol’Vita systematycznie wspiera rozwój polskiego rolnictwa poprzez współprace z wieloma rolnikami w zakresie kontraktacji nasion do tłoczenia olejów, dlatego tez wiele produktów firmy jest 100 % polskie! W poszukiwaniu i potwierdzaniu wartości odżywczych oraz obecności naturalnych substancji aktywnych definiujących jakość, możliwości i korzyści płynące z korzystania z produktów Ol’Vita, firma stale współpracuje z wyższymi uczelniami i instytutami badawczymi. Sukces firmy i produktów Ol’Vita jest potwierdzony systematycznie zdobywanymi nagrodami i wyróżnieniami, co przekłada się na wciąż rosnące zainteresowanie i ogromne zaufanie klientów.

Authors
Top